Będzie taniec,Będzie muza,
Dzisiaj z Ciebie będzie luzak,
Cały powód do radości
Masz już dowód tożsamości

Serdeczne życzenia składają Zawodniczki oraz Zarząd Klubu LKS Rolnik B. Głogówek

Rolnik Wicemistrzem

• autor: klausik, 2015-08-07 15:06

W dniu dzisiejszym Nasze zawodniczki uległy w meczu Finałowym Medykowi Konin 0:3 mimo ze do przerywy było 0:0. Jednak zdobycie srebnego Medalu Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Duża Piłkarska Kadra Czeka, który odbywał się w Prószkowie. Dzisiejszy wynik to kolejny sukces naszych Juniorek Młodszych.

Pierwsza połowa dzisiejszego spotkania była bardzo wyrównana z lekką przewagą naszych Rolniczek a w drugiej połowie przy takiej temperaturze Nasze zawodniczki opadły już z sił starały się walczyć do końca jednak druga połowa należała ona do drużyny Medyka Konin. Mimo porażki w dzisiejszym meczu na wyróżnienie zasługuje cała wszystkie zawodniczki nasze zawodniczki, które pozostawiły dużo zdrowia i serca na boisku w meczu finałowym jak i całym turnieju . Udany turniej rozegrała także nasza bramkarka Marta Cyganiuk, która w całym turnieju świetnie się spisała. Z bagażem doświadczeń jakie towarzyszyły naszym zawodniczkom i trenerkom w Prószkowie podczas Ogólnopolskiego Turnieju Duża Piłkarska Kadra Czeka czas na powrót do domu.

LKS Rolnik B. Głogówek - Medyk Konin 0:3 (0:0)
Skład:
Marta Cyganiuk, Justyna Chudzik, Paulina Glombik, Milena Cebula, Weronika Kanía, Wiktoria Bielak, Paulina Procyszyn, Julia Dec, Natalia Wojdyło, Wiktoria Pawlikowska( Iwona Wottka),Maja Chruściel

Urodziny Nikoli Kot

• autor: klausik, 2015-08-06 13:58

Dziś swoje 13 urodziny obchodzi Nikola Kot z okazji urodzin życzymy dużo zdrowia spełnienia marzeń oraz wielu sukcesów sportowych.
Życzy: zarząd i zawodniczki LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK

Piłkarska Kadra Czeka Mamy Finał

• autor: klausik, 2015-08-06 11:14

Co to był za półfinał !!! co za emocje i dramaturgia towarzyszyły nam w dzisiejszym meczu półfinałowym gdzie w pierwszej połowie przewagę miały zawodniczki LKS Naprzód Sobolów, które mogły nawet prowadzić 3:0 w drugie połowie natomiast lepiej zaprezentowały nasze Rolniczki jednak wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się remisem 0:0. O tym Kto zagra w Meczu Finałowym Turnieju Duża Piłkarska Kadra Czeka zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonały zawodniczki :min Julia Dec, Wiktoria Pawlikowska, Wiktoria Bielak , Paulina Procyszyn świetnie wykonały swoje jedenastki pokonując Bramkarkę Sobolowa. W odpowiedzi Naprzód raz przestrzelił swojego karnego a drugi pewnie obroniła Marta Cyganiuk i ostatecznie Rolniczki Pokonały Naprzód Sobolów 4:2 i w dniu jutrzejszym zagrają w finale z Medykiem Konin Gratulujemy

LKS Rolnik B. Głogówek - LKS Naprzód Sobolów 0:0 k 4:2