• autor: klausik, 2011-05-29 22:21

LKS Rolnik III B. Głogówek - MKS Gogolin 4: 1 ( 2:1)

Bramki Karolina Gogolin, Anna Suchanek, Kinga Pardus, Beata Kiersztajn

Zdjęcia

Trzecia drużyna Rolnika na zakończenie ligi  wywalczyła dziś w Głogówku komplet punktów pokonując drużynę MKS Gogolin 4 do 1. Początek spotkania należał jednak dla drużyny MKS Gogolin , która to już w 8 minucie spotkania wszyła na prowadzenie po strzale z rzutu Karnego

. W Odpowiedzi Rolnik zaledwie 4 minuty później doprowadziły do remisu za sprawą Karoliny Gogolin. Rolniczki poszły za ciosem i zaledwie 10 minut później Anna Suchanek strzałem za pola karnego zdobywa swoją pierwszą bramkę w barwach Rolnika. Wynik do przerwy nie uległ zmianie. Po zmianie stron w drużynie Głogówka następują zmiany na boisko zostaje wprowadzona Beata Kiersztajn, Anna Smolińska Oliwia Niszczy , Kinga Pardus oraz Patrycja Niesłony .
W 45 minucie Bilska zdobycia bramki bezpośrednio z rzutu rożnego była Beata Kiersztajn jednak piłka po jej dośrodkowaniu trafia w słupek

. Co sie nie udało Beacie Kiersztajn udało się Kindze Pardus, która to zdobywa bramkę w 55 minucie spotkania. W 65 minucie spotkaniu po dośrodkowaniu Karoliny Gogolin , Beata Kiersztajn zdobywa czwartą bramkę dla Rolniczek.

Wynik do końca nie uległ zmianie. Rolniczki w ostatni swoim ligowym meczu pokonują drużynę MKS Gogolin 4 :1