Awans Juniorek Młodszych

• autor: klausik, 2011-04-27 23:32

Dziś w Kluczborku odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Których to uczestniczyły cztery zespoły z Woj Opolskiego ULKS  Bogdańczowice oraz LKS Rolnik B. Głogówek a z Woj Małopolskiego Victoria Gaj oraz Naprzód Sobolów.

W pierwszym spotkaniu Rolniczki pokonały zaprzyjaźniony ULKS Bogdańczowice  1:0 po bramce Karoliny Gogolin. W Drugim spotkaniu nasze zawodniczki pokonały Naprzód Sobolów 3:0 po bramkach Agaty Sobkowicz, Martyny Fiebich oraz Kingi Pardus. W ostatnim spotkaniu nasze zawodniczki po dobrym spotkaniu zremisowały 0:0 z druzyną Victoria Gaj. Pierwsze miejsce w Turnieju zajęła Drużyna Victorii Gaj , która dzięki lepszemu bilansowi  wyprzedziła nasz zespół . Jednak obie druzyny wywalczyły awans do półfinałów , które odbędą się 1 czerwca. Wiadomo już ,że w kolejnych eliminacja oprócz Victorii Gaj przyjdzie się zmierzyć naszym zawodniczką z Gol Częstochowa oraz zespołem z Kolbuszowej.

Rolnik w dzisiejszym turnieju wystąpiła w składzie:

Halikowska ( Sobota) Bielska. Kiersztajn, Suchanek A  Suchanek P  Sobkowicz, Globisz, Bogdan, Fiebich, Pardus, Gogolin  zagrały także Miszuda, Samiczak, Smolińska, Duda