LKS Rolnik  III B. Głogówek - MKS Gogolin 8:0 (4:0)

Bramki  Niszczy  x 2  Kaczmarczyk  x 3 Gogolin x 2 , Miadzielc

żółta Kartki : Nowicz (Rolnik) , Chudala  ( Gogolin)

Rolnik - Madej - Nowicz ( Pieronek 16;) , Brończyk ( Gromotka 36'), Kiefer( Piwińska 36') Rudner, Miadzielec, Suchanek A ( Suchanek P 36'), Zygmund ( Globisz 36') Niszczy ( Gogolin 36) Kaczmarczyk . Kołodziejska ( Broniewska 36')

Zdjęcia Tutaj

Relacja czytaj więcej

Dnia 24.10.2010 o godzinie 13:30 rozpoczął się mecz pomiędzy trzecioligowymi zespołami pomiędzy Rolnikiem B. Głogówek III - MKS Gogolin. Już w drugiej minucie Oliwia Niszczy daje prowadzenie dla Rolnika. Po zagraniu Marleny Miadzielec, Regina Kaczmarczyk zdobywa drugą bramkę dla gospodarzy. Rolnik od samego początku miał przewagę i po ładnej akcji Kiefer Kaczmarczyk i Kołodziejska ta ostatnia niestety trafia w słupek. Gogolin atakował sporadycznie ale groźnie, na szczęście nie potrafiły wykorzystać błędu Madej i piłka ląduje po za boiskiem. W 12 minucie Elżbieta Nowicz dostaje żółtą kartkę po faulu po którym doznała urazu kostki i niestety opuszcza boisko. Na jej miejsce wchodzi Natalia Pieronek. Drużyna z Głogówka bardzo często atakowała i miała znaczną przewagę w tym meczu. W 32 minucie po podaniu Miadzielec swoją drugą bramkę dla Rolnika zdobywa Niszczy która rozegrała bardzo dobre spotkanie .Czwartą  bramkę dla Rolnika zdobywa kapitan zespołu Marlena Miadzielec która wykorzystała podanie Natalii Pieronek. Zawodniczki Rolnika zakończył pierwsza połowę z wynikiem 4:0.W przerwie meczu trenerzy Rolnika B. Głogówek dokonali sześciu zmian : za Oliwie Niszczy weszła Karolina Gogolin, za Anetę Zygmund wchodzi Aneta Globisz, za Barbarę Kołodziejską wchodzi Aleksandra Broniewska, za Annę Suchanek  wchodzi Paulina Suchanek, za Patrycję Kiefer wchodzi Magda Piwińska za Kingę Brończyk wchodzi Daria Gromotka W 40  minucie Regina Kaczmarczyk zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu po podaniu  Karoliny Gogolin. W 42 minucie drużyna MKS Gogolin groźnie zaatakowała jednak mija bramkę strzeżoną przez Delfinę Madej .W 45 minucie spotkania Rolniczki zdobywają kolejną bramkę Karolina Gogolin wykorzystuje błąd bramkarki u umieszcza piłkę w siatce . W 53 minucie Natalia Pieronek z rzutu wolnego minimalnie strzela nad bramką . W 62 minucie po podaniu Marleny Miadzielec , Karolina Gogolin zdobywa kolejna bramkę dla Rolnika. Minutę później Regina Kaczmarczyk zdobywa kolejna bramkę po zagraniu Natalii Pieronek .wynik do przerwy nie uległ zmiany  Rolniczki wygrywają z MKS Gogolin 8:0. Gratulujemy