ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek 1:2(0:0)

Bramki : Ilona Sotor 47 Justyna Smutek 98' - Kaczerewska 75'

żółte Kartki : Kiefer , Brończyk ( Rolnik) Gaj , Rybot ( ULKS )

Skład Rolnik - Józefczyk - Stroka, Brończyk ( Globisz 73) , Kościelniak, Kiefer (Suchanek 112), Rudner  Sagan (Bogdan 110), Pawłowska, Trepka, Sotor , Smutek

Zdjęcia Tutaj

Wypowiedz pomeczowa

Trener Sławomir Czajkowski - Mecz Walki zarówno z jednej jak i drugiej strony, mecz stal na niezłym poziomie. Chciałbym podziękować dziewczynom za walkę do ostatniego gwizdka , czego zwyciężeniem było zdobyce pucharu

Relacja czytaj więcej

-w Kluczborku nasz zespół rozgrywa mecz pucharowy i od pierwszych minut dajemy się zaskoczyć i oddajemy pole drużynie gospodarzy

-w 6 minucie faul na Sotor dośrodkowanie Rudner zamyka Kościelniak uderza na bramkę lecz dobrze spisuje się bramkarka

-w odpowiedzi Bogdańczowice kilka razy groźnie atakuje naszą bramkę ale na szczęście strzały mijają bramkę strzeżoną przez A.Józefczyk

-w 13 minucie Smutek ma dogodna szanse na zmianę wyniku lecz strzela minimalnie obok bramki

-20 minuta groźną akcje przeprowadzają gospodynie lecz na posterunku jest M.Kościelniak wybija piłkę lecz nie na długo bo jak bumerang wraca ona pod nasze pole.

-w 25 minucie po akcji Bogdańczowic A.Józefczyk zmuszona jest wyjść poza pole karne i w tej sytuacji została trafiona w rękę gospodynie domagają się kartki.

-pierwsza połowa toczy się pod dyktando gospodyń lecz na szczęście strzały mijają nasza bramkę

-44 minuta rzut rożny wykonuje Rudner lecz przed polem karnym wchodzącą Smutek fauluja obrończynie i z rzutu wolnego minimalnie piłka mija bramke.Do przerwy wynik nie zmienia sie  0 : 0

Informacja z Katowic gdzie tamtejszy zespól podejmuje Rolnik 2 mecz konczy sie naszą porażką 6 :1

-Po zmianie stron Rolnik mocno zaatakował i juz w 47 minucie M.Kościelniak zagrywa do E.Pawłowskiej ta  zauważa ładnie wchodzącą Sotor i po tej akcji prowadzimy w Kluczborku 1 : 0

-Od tej chwili to Rolnik przeważa na boisku w 55 minucie A.Józefczyk popełnia błąd piłkę wybija wprost w nabiegająca napastniczkę ale naprawia swój błąd.

-w odpowiedzi Rolnik atakuje i po podaniu Pawłowskiej w 62 minucie Rudner minimalnie strzela obok bramki.

-w 73 minucie boisko z powodu kontuzji musi opuścić K.Brończyk

-na chwile tracimy połączenie z Kluczborkiem gdzie wynik uległ zmianie w 75 minucie sędzia dyktuje rzut karny i gospodynie doprowadzają do remisu po strzale T Kaczerewskiej

-nadal z niecierpliwością czekamy na informacje z Kluczborka

-regulaminowy czas gry już chyba dobiega końca jeżeli nic się nie zmieniło to  czeka nas dogrywka.

-mamy połączenie z Kluczborkiem

- właśnie rozpoczęła się dogrywka wynik bez zmian

-98 minuta po faulu na Sotor rzut wolny na bramkę zamienia J Smutek

-koniec pierwszej części dogrywki jeszcze 15 minut walki przed zespołami

-110 minuta piękna akcja Rolnika Smutek zagrywa do Sotor ta z pierwszej piłki uderza na bramkę lecz na posterunku bramkarka gospodyń Następuje zmiana w Rolnik za M. Sagan wchodzi A . Bogdan

112 minuta faul na E.Pawłowskiej z rzutu wolnego Sotor uderza w mur

w 113 minucie boisko opuszcza Kiefer a w jej miejsce wchodzi P Suchanek

-Obie drużyny już bardzo zmęczone gospodynie próbują doprowadzić do remisu i rzutów karnych lecz A.Józefczyk jest na posterunku

-I zakończył się mecz w Kluczborku nasze dziewczyny przechodzą do dalszych rozgrywek pucharowych i w następnej kolejce spotykamy się z AZS II Wrocław bądź Ecorenem Ziemią Lubińską