1 L Prawie jak derby 3 pkt dla Rolnika

• autor: klausik, HJ, 2010-10-09 20:35

LKS Rolnik B. Głogówek - Ecoren Ziemia Lubińska 3:0 (1:0)

bramki : dla Rolnika Jagoda Sawicka 39' Agata Sobkowicz 66' 82'

Skład Rolnika Józefczyk - Stroka . Bielska, Rudner, Kościelniak , Sawicka, Jedrzejko, Tarnowska, Pawłowska, Sobkowicz , Sotor

Pierwsza drużyna Rolnika w dniu dzisiejszym w Głogówku podejmowała faworyzowaną drużynę Ecoren Ziemia Lubińska. W tym spotkaniu  w naszej drużynie  nie wystąpiła kapitan  Magdalena Łuczak z powodu kontuzji  a w jej miejsce w podstawowym składzie zajęła debiutująca w rozgrywkach pierwszej ligi Natalia Jędrzejko.
  Początek spotkania należał do naszej drużyny już w drugiej minucie Rolniczki stworzyły sobie groźną akcje po rzucie wolnym  Jagody Sawickiej a Magdalena Kościelniak strzałem głową minimalnie strzela nad bramkę Ecorenu. Po tym uderzeniu Rolniczki coraz pewniej atakowały bramkę gości. Drużyna Ecorenu dopiero w 8 minucie spotkania miała rzut wolny który jednak naszej bramce nie zagroził. Jedynie w tym spotkaniu co mogło nam zagrozić to kontuzje dlatego ,że niektóre zawodniczki gości nie potrafiące poradzić sobie z własną słabością zachowywały się  bardzo niesportowo. Już w pierwszej połowie jedna z zawodniczek z Ecorenu zachowała się bardzo nieładnie w stosunku do naszej zawodniczki leząc na ziemi próbowała kopnąć E Pawłowską a sędzina tego spotkania nie reagowała na takie rzeczy i nasze przeciwniczki coraz brutalniej poczynały sobie na murawie i mecz w niektórych momentach nie przypominał spotkania piłkarskiego. W 39 minucie spotkania po faulu na Natalii Jędrzejko Jagoda Sawicka z rzutu wolnego zdobywa prowadzenie dla naszej drużyny. Na początku drugiej połowy drużyna gości nieco przycisnęła ale strzały Stodulskiej , Okoń mijały bramkę strzeżonej przez Annę Józefczyk .W 66 minucie spotkania aktywnie grająca w tym meczu Agata Sobkowicz  lobuję bramkarkę Ecorenu  po zagraniu Emilii Pawłowskiej zatem Rolniczki prowadzą 2:0. W 68 minucie spotkania po rzucie rożnym bramkarka Sandra Superson i Agata Sobkowicz zderzyły się piłka po strzale Ewy Tarnowskiej znajduje się w siatce jednak sędzina nie uznaje bramki. Po udzieleniu pomocy Agata Sobkowicz wróciła na boisko jednak Sandrę Superson zastąpiła zawodniczka z pola Magdalena Basiuk a kontuzjowana bramkarka została przewieziona na najbliższe pogotowie  .W 82 minucie spotkania koncertową akcję przeprowadzają Rolniczki z rzutu wolnego Jagoda Sawicka zagrywa do Agaty Sobkowicz która z pierwszej piłki zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu a trzecią dla Rolnika.

Cieszą zdobyte punkty tym bardziej że  przez 80 procent gry to Rolnik przeważał na połowie Ecoren , która w tym spotkaniu nie oddała celnego strzału na naszą bramkę.

Wypowiedzi pomeczowe :

Agata Sobkowicz : Wynik 3:0 z Ecorenem ziemia lubińska jest cieszący ponieważ  nasz zespół był bardzo osłabiony  kontuzja kapitanki Magdaleny Łuczak. Jednak pokazałyśmy  charakter rolnika i nie poddałyśmy  się.  Przez większość meczu przeważałyśmy grą i byłyśmy w tym dniu dokładniejszym zespołem co zaowocowało w wynik. Po 5 meczach żadnego nie przegrałyśmy  co cieszy jeszcze bardziej i mam nadzieję że dobra passa jeszcze długo będzie trwała a nasza kapitanka wróci jak najszybciej na boisko.

Magdalena Łuczak - od początku wierzyłam w nasze dziewczyny:) uważam ze przeważały w grze i miały o wiele więcej sytuacji do strzelenia bramki. Rolniczki maja ambicje i są waleczne dlatego tez pokazały klasę:) Cala 11 zagrała dobry mecz jednak z najbardziej wyróżniających się rolniczek była strzelczyni dwóch pięknych bramek Agatka Sobkowicz:)  jestem dumna z moich rolniczek i dziękuje bardzo ze dedykowały mi strzelone brameczki a tym samym wygrany meczyk:

Katarzyna Rudner Mimo dużego osłabienia w środku pola , dałyśmy z siebie wszytko. Nasza gra nie wyglądała może za dobrze  ale trzy punkty są nasze . Przeciwnik nie był trudny ale narzucił nam swój styl gry

Zdjęcia Tutaj

autor: ~betii 2010-10-07 21:20:40

avatar Powodzenia Rolniczki!!

autor: ~-- 2010-10-09 17:42:00

avatar jaki wyniK?

autor: ~betii 2010-10-09 18:42:50

avatar GRATKI ,GRATKI!! WIEDZIAŁAM ŻE WYGRACIE JESTEŚCIE WIELKIE ROLNICZKI!!!-POKAZAŁYSCIE,ŻE ROLNIK TRZEBA SZANOWAĆ :):)!!!!!

autor: ~roza 2010-10-09 21:45:20

avatar 3 ; 0 tak :P hhahhah

autor: ~ja 2010-10-10 00:15:18

avatar Rolnik który "nie specjalnie sie prezentuje"po 5 kolejce ma komplet punktów pokonuje "ecoren" 3 do 0 .Gratki dziewczyny jestescie wielkie a bramki były zdobyte po mistrzowsku.

autor: ~anonim 2010-10-10 23:36:10

avatar Bramki zdobyte po mistrzowsku? Nie wiem która

autor: klausik 2010-10-11 08:11:09

Profil klausik w Futbolowo Anonimie 3 :P

autor: ~betii 2010-10-11 12:11:18

avatar do anonim!!-widać mało wiesz!!-Wszystkie bramki strzelone przez nasze ROLNICZKI są MISTRZOWSKIE!!-pozdrawiam nasze WIELKIE ROLNICZKI!!!:):)

autor: ~Gabi333 2010-10-11 12:37:33

avatar ROLNIK TO JEST POTEGA ROLNIK NAJLEPSZY JEST ROLNIK TRZEBA S Z A N O W A C BO ROLNIK JEST DE BEST:):):) Oby tak dalej!!!!!!!!!!

autor: ~Świerszczu 2010-10-11 16:19:11

avatar Gratuluję dziewczyny:) Powodzenia życzę:) Oby tak dalej:)