LKS Rolnik B. Głogówek -  Tuszyn 1:0 (1:0)

żółta Kartka : Monika Miklińska ( Tuszyn)

Czerwona Kartka : Paulina Marczak ( Tuszyn)

Rolnik : Józefczyk - Stroka, Bielska, Kościelniak, Rudner, Łuczak, Sawicka, Tarnowska, Pawłowska, Sotor , Sobkowicz

Sędzia Główna  : Katarzyna Jelonek (ŚZPN)

Dziś w Głogówku Rolniczki odniosły trzecie zwycięstwo w lidze  pokonując Tuszyn 1:0. Jedyną bramkę dla Naszej drużyny  w tym spotkaniu zdobyła Ewa Tarnowska  po asyście Agaty Sobkowicz w 35 minucie spotkania. Ewa Tarnowska wczorajszym dniu  została ukoszona przez pająka można więc wnioskować że to wpłynęło na bardzo dobra grę tej zawodniczki :P

Pierwszą część meczu   nasze zawodniczki zagrały koncertowo zamykając drużynę gości na ich stronie Szkoda że optyczną przewagę nie udało się zamienić na bramki a piłka po strzale  Agaty Sobkowicz i Jagody Sawickiej trafia w Słupek i poprzeczkę . Po zmianie stron mecz niestety się wyrównał  Tuszyn coraz groźnie atakował na nasza bramkę ale na szczęście udało się Rolniczką utrzymać wynik do końca. W 89 minucie spotkania czerwoną kartka została ukarana Paulina Marczak z Tuszyna która najwidoczniej nie wie na czym polega gra w piłkę nożną gdyż agresywnie i celowo zaatakowała  od tyłu w nogi Magdaleny Łuczak  na szczęście nasza zawodniczka nie doznała kontuzji .