Rolnik B.Głogówek - strona oficjalna

Strona klubowa

Opolskie

 

 

Fan Page LKS Rolnik

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 179, wczoraj: 382
ogółem: 3 042 163

statystyki szczegółowe

Aktualności

Powołanie Adzi

  • autor: klausik, 2010-09-16 22:21

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet U-17 Mateusz Smuda powołał Agatę Sobkowicz   na konsultację szkoleniową, która odbywać się będzie od 26 września do 2 października 2010 roku w Dzierżoniowie. Podczas zgrupowania zawodniczki rozegrają dwumecz z reprezentacją Czech.

Pierwsze spotkanie z reprezentacją Czech podopieczne Mateusza Smudy rozegrają 29 września w Nachodzie (Czechy), a 1 października w Dzierżoniowie odbędzie się spotkanie rewanżowe.

 

Powołane zawodniczki Czytaj więcej

Powołania otrzymały:

Patrycja Balcerzak (Pogoń Women Szczecin), Joanna Boruc (MUKS Praga Warszawa), Joanna Bugajska (LUKS ECOREN Ziemia Lubińska), Kinga Bużan (KS Sztorm Gdynia), Marta Cichosz (KS Sztorm Gdynia), Marta Di Giusto (UKS Gol Częstochowa), Agnieszka Gizler (KKPK Medyk Konin), Agata Guściora (UKS Widok SP 51 Lublin), Magdalena Hinca (KS Sztorm Gdynia), Monika Kaźmierczak (Pogoń Women Szczecin), Magdalena Knysak (KS Bronowianka Kraków), Patrycja Kowalska (1.FC AZS AWF Katowice), Agnieszka Lorbiecka (MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki), Natalia Nosalik (KŚ AZS Wrocław), Aleksandra Ogonowska (MUKS Praga Warszawa), Sabina Ratajczak (1.FC AZS AWF Katowice), Agata Sobkowicz (LKS Rolnik Biedrzychowice Głogówek), Marta Stodulska (LUKS ECOREN Ziemia Lubińska), Magdalena Szaj (LUKS Surma Barczewo), Agnieszka Szybińska (Pogoń Women Szczecin).

Zbiórka powołanych zawodniczek odbędzie się 26 września 2010 roku (niedziela) o godz. 13.45 w holu głównym dworca PKP Wrocław Główny.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1343]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

24

07-2018

wtorek

25

07-2018

środa