3 L Rolnk Liderem

• autor: klausik, 2010-09-13 09:04

KS II Unia Opole - LKS Rolnik III B. Głogówek 2:4 (0:1)

Nartowska, ?- Niesłony , Pardus x 3

Żółta Kartka : Kiersztajn Beata

Rolnik - Golasz - Kiersztajn , Broniewska, Piwińska, Globisz (Gogolin 36'), Bogdan,Nieslony, Smolińska (Kołodziejska 60') ,Miszuda ( Golonka 36),Suchanek A( Pardus 35') Suchanek P

Sędzia Główny : Łukasz Sowada OZPN

Trzecia drużyna Rolnik B. Głogówek w wyjazdowym meczu pokonała drużynę KS Unia II Opole w której to wystąpiło 6 zawodniczek z I Ligi 4:2 . Początek spotkania należał do drużyny gospodarzy który to groźnie zaatakował. Już w 3 minucie spotkania żółta kartką została ukarana Beata Kiersztajn . Z upływem czasu młode zawodniczki Rolnika zaczęły grać coraz odważniej co udokumentowały zdobyciem bramki przez Patrycję Niesłony która to wykorzystała podanie od Andżeliki Bogdan. W odpowiedzi Unia miała kilka sytuacji sam na sam których nie potrafiła wykorzystać . Do przerwy wynik nie uległ zmianie. w drugiej połowie w drużynie Rolnika nastąpiły zmiany. W drugiej połowie na boisku pojawiły się Karolina Gogolin, Kinga Pardus , Paulina Golonka które zastąpiły , Barbarę Miszude, Anne Suchanek oraz Anetę Globisz . W drugie części spotkania Unia ostro zabrała się do odrobienia strat co niestety udało się Anna Nartowska zdobywa wyrównującą bramkę wykorzystując sytuację sam na sam . W odpowiedzi  groźną akcję przeprowadzają Rolniczki duet Gogolin - Pardus znajdują sposób na pokonanie obrony Unitek a także bramkarki Opola. Na 10 minut do końcowego gwizdka unia ponownie wyrównując wykorzystując nieporozumienie Golasz z Golonką. Po stracie bramki kolejny raz dają o sobie znać młode napastniczki Rolnika zagranie Karoliny Gogolin na bramkę zamienia Kinga Pardus.W 69 minucie spotkania Kinga Pardus zdobywa swoją trzecią bramkę a czwartą dla Rolnika wykorzystując asystę Barbary Kołodziejskiej.

Mimo ,że drużyna KS Unii II Opole zagrała  w 10 osobowym  jednak wzmocnionym składzie to nasze młode zawodniczki pokazały ,że potrafią grać do końca

Pozostałe Wyniki

MKS Gogolin - ULKS II Bogdańczowice 2;2