Rolnik B.Głogówek - strona oficjalna

Strona klubowa

Opolskie

 

 

Fan Page LKS Rolnik

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 143, wczoraj: 172
ogółem: 2 988 436

statystyki szczegółowe

Aktualności

Powołanie Juniorek Młodszych do Kadry Wojewódzkiej

  • autor: klausik, 2010-09-07 21:39

           Opolski Związek Piłki Nożnej informuje , że na konsultacje oraz mecz   rozgrywany pomiędzy Opolskim ZPN – Śląskim ZPN -  rocznik 1995-1997 powołuje następujące zawodniczki

 Powołana Kadra Czytaj więcej

 

Zbiórka zawodniczek  w dniu 10.09.2010 (piątek)  o godz. 16:00 w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym  kolonia Kaszubska 2 48-340 Głuchołazy .Zawodniczki  winne zabrać ze sobą legitymację szkolną, aktualne badania lekarskie, buty piłkarskie  ( Lanki)  ochraniacze  , buty halowe a także strój sportowy

Mecz Między Związkowy  rozegrany zostanie  w 12.09.2010  (niedziela ) o godzinie 14:00 w Głogówku                                                                                                                                                                                                                     Proszę o potwierdzenie udziału w wyjeździe  trenerowi koordynatorowi S, Dyja  tel 501 487810 ,Kierownikowi Drużyny K. Golasz 664 340 089 lub Przewodniczącemu  Wydziału    W. Parchatce 607 609 746

 

1 Sobkowicz Agata       -           LKS Rolnik Biedrzychowice

2 Kiersztajn Beata         -           LKS Rolnik Biedrzychowice

3.Bielska Andżelika       -           LKS Rolnik Biedrzychowice

4.Globisz Aneta            -           LKS Rolnik Biedrzychowice

5 Suchanek Paulina       -           LKS Rolnik Biedrzychowice

6. Suchanek Anna         -           LKS Rolnik Biedrzychowice

7. Pardus Kinga            -           LKS Rolnik Biedrzychowice

8  Gogolin Karolina       -           LKS Rolnik Biedrzychowice

9  Bogdan Andżelika     -           LKS Rolnik Biedrzychowice

10 Golonka Paulina       -           LKS Rolnik Biedrzychowice

11 Miszuda Barbara      -           LKS Rolnik Biedrzychowice

12. Halikowska Klaudia -           LKS Rolnik Biedrzychowice

13 Smolińska Anna       -           LKS Rolnik Biedrzychowice

14..Latańska Monika     -           ULKS Bogdańczowice

15.Jarczewska Magdalena-        ULKS Bogdańczowice

16. Bar Dominika          -           ULKS Bogdańczowice

17 Czech Justyna         -           ULKS Bogdańczowice

18 Plekaniec Pamela     -           UKS Grot Skoroszyce

19 Osysyko Justyna     -           LZS Rolnik Lasocice

20.Barańska Patrycja    -           LZS Rolnik Lasocice

21. Magiera Katarzyna  -          


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1340]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

21

10-2017

sobota

22

10-2017

niedziela

23

10-2017

pon.

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek