Medyk Konin  - Rolnik B. Głogówek 1:2 (1:1)

Bramki : Sandra Lichtenstein 30- Jagoda Sawicka 35' 73(k)

żółta kartka : Karolina Grześkowiak , Karina Szymańska ( Medyk)

Rolnik: Józefczyk - Stroka, Tarnowska, Kiefer, Kościelniak, Sawicka, Łuczak, Pawłowska, Bielska, Sobkowicz, Sotor

Sędzina Główna : Elżbieta Farymiarz

Zdjęcia TUTAJ

RELACJA I FILMIKI CZYTAJ  WIĘCEJ

Pierwsza drużyna Rolnika pokonała w dniu wczorajszym w Koninie tamtejszy Medyk 1:2 (1:1) obie brami dla naszej drużyny zdobyła Jagoda Sawicka. Początek spotkania należał jednak do drużyny gospodarzy który od początku groźnie atakował na naszą bramkę jednak świetnie w polu bramkowym zachowywała się Anna Józefczyk która swoimi interwencjami ratowała naszą drużynę przed utrata bramki. Niestety w 30 minucie szybka kontrę przeprowadził Medyk i Sandra Lichtenstein zdobywa prowadzenie dla swojej drużyny

.

.

W odpowiedzi Rolnik w 35 minucie wyrównuje po bramce Jagody Sawickiej która to wykorzystała zagranie od Emili Pawłowskiej .

Po zmianie stron nasza drużyna zagrała nieco odważniej czym  coraz częściej zagrażaliśmy pod bramką Medyka . W 73 minucie spotkania po jednym z rzutów rożnych zawodniczka z Medyka zagrywa piłkę ręką . Sędzina Główna tego spotkania wskazuje na wapno.Jedenastkę na bramkę zamieniła Jagoda Sawicka. .

Mimo wielu sytuacji z jednej i drugiej strony wynik spotkania nie uległ zmianie . Zatem Rolniczki pozostają liderkami naszej grupy

Poniżej prezentujemy krótki filmik z interwencjami naszej bramkarki Anny Józefczyk