Rolnik B.G這g闚ek - strona oficjalna

Aktualno軼i

1 L Zaczarowana Bramka tylko 2:0

• autor: klausik, 2010-08-30 22:36

LKS Rolnik B. G這gówek - Ostrawia Ostrówek 2:0 (1:0)

Bramki Agata Sobkowicz , Katarzyna Rudner

ó速a kartka : Ilona Sotor

Pi趾arki Rolnika B . G這gówek w dniu wczorajszym rozegra造 swój pierwszy mecz ligowy z Ostrowi Ostrówek . Ju w pierwszej minucie spotkania nasza dru篡na gro幡ie zaatakowa豉 . Praw stron przedar豉 si debiutuj帷a w I lidze Agata Sobkowicz zagrywa w pole karne do Ilony Sotor ta niestety strzela  obok bramki.Z minuty na minut Rolnik mia przewag jednak strza造 Kasi Gawe , Emilii Paw這wskiej, Magdaleny ㄆczak broni豉 bramkarka go軼i.W 20 minucie spotkania Ewa Tarnowskie zagrywa do Ilony Sotor ta b璠帷 w sytuacji sam na sam strzela prosto w bramkark .Przytomnie jednak w polu karnym zachowa豉 si Agata Sobkowicz która umieszcza pi趾 w pustej bramce zdobywaj帷 swoj pierwsz bramk w debiucie w rozgrywkach o mistrzostwo I ligi. W 44 minucie spotkania kontuzji kolana doznaje Katarzyna Gawe któr to zast徙i豉 Jagoda Sawicka. Wynik do przerwy nie uleg zmianie. Po zmianie stron  Rolnik mia kolejne 鈍ietne sytuacje do powi瘯szenia wyniku jednak w tym meczu nasza dru篡na niestety by豉 nieskuteczna . Dopiero w 68 minucie rzut wolny  po faulu na Emilii Paw這wskiej na bramk zamieni豉 Katarzyna Rudner. W 70 minucie spotkania ó速a kartk ukarana zosta豉 Ilona Sotor. W 85 minucie spotkania trener Stanis豉w Dyja dokona kolejne zmiany za Ew Bielaszka wprowadzona zosta豉 Beata Kiersztajn . Dwie minuty pó幡iej trener gospodarzy dokonuj kolejna zmian za Katarzyn Rudner wprowadzona do gry zostaje Barbara Ko這dziejska, W 89 minucie Patrycja Kiefer zast瘼uje ona Ew Tarnowsk . Wynik do ko鎍a nie ulega zmianie. Cieszy wygrana na rozpocz璚ie sezonu jednak mamy nadzieje ze z meczu na mecz nasza dru篡na b璠zie bardziej skuteczniejsza .

Sk豉d Rolnika :Józefczyk - Stroka, Tarnowska (Kiefer 89 min), Ko軼ielniak, Rudner (Ko這dziejska 87 min) , Bielaszka ( Kiersztajn 85 min ), Gawe ( Sawicka 44 min) ㄆczak , Paw這wska, Sobkowicz , Sotor

Dodaj sw鎩 komentarz

Autor: Tre嗆:pozosta這 znak闚:

Najbli窺ze spotkanie

W najbli窺zym czasie zesp馧 nie rozgrywa 瘸dnego spotkania.

pi徠ek

鈔oda