2 L : Rolnik Liderem

• autor: klausik, 2010-08-30 22:16

LKS Rolnik B. Głogówek - Czarni Sucha Góra 4: 1 ( 3:1)

Marlena Miadzielec  1 40' 65' Natalia Jedrzejko 20 ' ( K)-

Wczoraj w Głogówku piłkarki Rolnika I i II  drużyny zdobyły komplet punktów na inauguracje sezonu 2010/2011. Jako pierwsze  na boisko wybiegły zawodniczki  drugiego zespołu które to o pierwsze ligowe punkty rywalizowały z drużyną. Czarni Sucha Góra. Zespół pod kierownictwem trenerów Krzysztofa Urbaniaka i Sławomira Czajkowskiego już w pierwszej minucie spotkania wyszedł na prowadzenie po bramce Marleny Miadzielec. W 20 minucie spotkania w polu karnym nieprzepisowo zostaje zatrzymana Aneta Zygmund dlatego też główna sędzina tego spotkania Magdalena Radecka bez wahania wskazała na wapno. Jedenastkę na bramkę zamieniła Natalia Jędrzejko. W odpowiedzi Czarni Sucha Góra w 30 minucie spotkania zdobywa kontaktową bramkę mimo dobrej interwencji Justyny Spital .Pod koniec pierwszej połowy Marlena Miadzielec  po raz drugi w tym spotkaniu pokonuje bramkarkę Gości wykorzystując zagranie Anety Zygmund. W drugiej części spotkania Trenerzy naszego zespołu dokonują zmiany za Patrycję Kiefer wprowadzona zostaje Barbara Kołodziejska a Beatę Kiersztajn wprowadzona do gry zostaje Małgorzata Bieńkowska. W 60 minucie spotkanie w zespole Rolnika następuję Kolejna zmiana szanse gry otrzymuje Kinga Brończyk która zastępuje Darię Gromotkę. W 65 minucie spotkania Marlena Miadzielec strzałem z 16 metrów zdobywa czwartą bramkę dla Rolnika u strzelając sobie klasycznego Hattricka.. W 70 minucie spotkania następuje kolejna zmiana w zespole Rolnika Oliwia Niszczy zastępuje Anety Zygmund. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Dzięki zwycięstwie na drużyną Czarni Sucha Góra Rolnik po pierwszej kolejce jest liderem w II lidze grupie śląskiej .

Rolnik : Spital – Nowicz , Kiersztajn,( Bieńkowska 46”) Kiefer (Kołodziejska 46’) Gromotka ( Brończyk 60’) , Trepka, Bielska, Stochaj, Jedrzejko, Miadzielec , Zygmund (Niszczy 70’)

Sędzia - Magdalena Radecka ( OZPN)

Pozostałe Wyniki :

KKS Zabrze - Fc II Katowice 1:2