statystyki szczegółowe

Aktualności

Rolnika trzeba szanować ! Pierwsze miejsce

• autor: klausik, 2010-02-28 23:14

Zawodniczki Rolnika B. Głogówek okazały się najlepsze w Turnieju Women Ecoren Cup rozgrywanego dziś w Chocianowie. O Tym ze Drużynę Głogówka należy traktować poważnie i z szacunkiem przekonały się gospodynie turnieju Ecoren Ziemia  Lubińska które to w decydującym meczu  zagrały niesportowo a sędziowie swoimi kontrowersyjnymi decyzjami perfidnie im pomagali  . Jednak Ambicja Rolniczek była ogromna w tym meczu co zostało udokumentowane  zwycięską bramką Magdaleny Kościelniak  decydując się na strzał z lini autowej po które piłka odbijając się od słupka trawiła do Bramki strzeżonej przez Sandrę Superson . Mimo że nasza  drużyna w dzisiejszym turniej nie wystąpiła w najsilniejszym składzie jednak zawodniczki uczestniczące w Turnieju z meczu na mecz prezentowały się coraz lepiej dlatego nalezą im się wielkie brawa za zaangażowanie i wole walki .Również z dobrej strony zaprezentowały się zawodniczki Kadry mimo że zajęły 5 miejsce ale rozegrały dobre zawody szczególnie w  meczu z Ecorenem Lubin jednak podobnie jak w meczu seniorek nie przeciwnik tylko sędziowie odegrali główną role nie widząc  fauli na młodszych zawodniczkach dlatego dla dobra i zdrowia zawodniczek Trener Stanisław Dyja postanowił przerwać to spotkanie.

zdjęcie

Zdjęcie Autorstwa Elżbiety  Bielskiej

Zdjęcia z Turnieju TUTAJ

Wyniki i składy czytaj więcej

Skład Rolnika :

A.Józefczyk , K. Golasz, S .Stochaj, N.Pieronek ,B. Kołodziejska, E. Nowicz, M . Trepka, K  Forczmanowicz,M .Kościelniak

Kadra :

J.Spital , D Madej, B. Kiersztajn , K . Swierczynka, D . Gromotka, A Globisz, P.Kiefer, A.Zygmud K.Pardus, K Gogolisz , A Bielska,A Suchanek

bramka :Kościelniak Magdalena
11. Ecoren Ziemia Lubińska - Kadra U16 woj. opolskiego 3:0 v.o.
zawodniczki kadry U-16 nie dokończyły spotkania i zeszły do szatni na żądanie swojego szkoleniowca.
do czasu przerwania meczu 2:2 (bramki: Tusińska Kinga i Skrzypacz Marlena dla Ecorenu, Bielska A. 2 dla Kadry)
12.Rolnik B. Głogówek - Lechia Zielona Góra 4:0
bramki: Nowicz Elżbieta, Pieronek Natalia, Forczmanowicz Kamila i Kołodziejska Barbara
13. Awantaż Grodzisk Wlkp. - Kadra U16 woj. opolskiego 2:0
14. UKS Chocianów - Lechia Zielona Góra 1:0
15. Ecoren Ziemia Lubińska - Rolnik B. Głogówek 0:1
bramka: Kościelniak Magdalena