dzisiaj: 61, wczoraj: 282
ogółem: 3 905 170
statystyki szczegółowe
Dziś w Głogówku odbył się Turniej Noworoczny o Puchar Burmistrza Głogówka w Kategorii Młodziczek oraz seniorek . W obu kategoriach udział wzięło po sześć drużyn które podzielone zostały na dwie grupy, Czas meczu 15 min.. Bezkonkurencyjna w tym turnieju okazała się drużyna UMKSu Ostrawii Ostrówek Mosir Sieradz która zwyciężyła w obu kategoriach. Młodziczki pokonały w finale Kadrę Wojewódzką prowadzona przez Stanisława Dyję 4:1, natomiast seniorki Ostrowii rozbiły ekipę Ecorenu Lubin 8:0
Drużyny uczestniczące w Turnieju :
Kadra Wojewódzctwa Opolskiego U 13
BTP Brzeg
Rolnik B. Głogówek / BTP Młodziczki
ULKS Bogdańczowice
LKS Rolnik B. Głogówek - seniorki
MUKS Ostrowia Ostrówek Mosir Sieradz
Kategoria Seniorek
Grupa A
LUKS Ecoren Ziemia Lubińska - LKS Rolnik B. Głogówek II 4 : 2
LKS Rolnik B. Głogówek II .- ULKS Bogdańczowice 5 :1
.ULKS Bogdańczowice - LUKS Ecoren Ziemia Lubińska 1 : 8
Tabela Grupa A
1. LUKS Ecoren Ziemia Lubińska 2 2-0-0 12:3 6
2. LKS Rolnik B. Głogówek II 2 1-0-1 7:5 3
3 ULKS Bogdańczowice 2 0-0-2 2:13 0
UMKS Ostrowia Ostrówek/ Mosir Sieradz - LKS Rolnik B.Głogówek I 2 :1
LKS Rolnik B. Głogówek II .- BTP Brzeg 6 :1
BTP Brzeg .- UMKS Ostrowia Ostrówek/ Mosir Sieradz. 0 :8
Tabela Grupa B
1.UMKS Ostrowia Ostrówek/ Mosir Sieradz 2 2-0-0 10:1 6
2,LKS Rolnik B.Głogówek I 2 1-0-1 7:3 3
3, BTP Brzeg 2 0-0-2 1:14 0
LUKS Ecoren Ziemia Lubińska- LKS Rolnik B.Głogówek..I 3: 2
LKS Rolnik B.Głogówek..I - UMKS Ostrowia Ostrówek/ Mosir Sieradz. 2:6
Mecz o 5 miejsce
ULKS Bogdańczowice .- BTP Brzeg 5 :0
Mecz o 3 Miejsce.
LKS Rolnik B.Głogówek..I - LKS Rolnik B.Głogówek..II 4 : 4 K 3:1
Mecz o 1 Miejsce
LUKS Ecoren Ziemia Lubińska.- UMKS Ostrowia Ostrówek/ Mosir Sieradz.0: 8
Nagrody Indywidualne :
Najlepsza Bramkarka - ..Bugajska Joanna (Ecoren)
Najlepsza Zawodniczka - ..Balcerzak Patrycja ( Ostrowia)
Najlepsza Strzelczyni - Sotor Ilona ( Rolnik ) (9 bramek)
Kategoria Młodziczek
Grupa A
UMKS Ostrowia Ostrówek/ Mosir Sieradz - LKS Rolnik B.Głogówek I 8:0
LKS Rolnik B.Głogówek - LUKS Ecoren Ziemia Lubińska 0:3
LUKS Ecoren Ziemia Lubińska - UMKS Ostrowia Ostrówek/ Mosir Sieradz 0:3
Tabela Grupa A
1. UMKS Ostrowia Ostrówek/ Mosir Sieradz - 2 2-0-0 11:0 6
2. LUKS Ecoren Ziemia Lubińska 2 1-0-1 3:3 3
3 LKS Rolnik B.Głogówek 2 0-0-2 0:11 0
Grupa B
ULKS Bogdańczowice - BTP Brzeg 4 :0
2.ULKS Bogdańczowice 2 1-0-1 5:5 3
3.BTP Brzeg .- 2 0-0-2 0:11 0
UMKS Ostrowia Ostrówek/ Mosir Sieradz.- - ULKS Bogdańczowice 6: 1
Mecz o 5 miejsce
LKS Rolnik B.Głogówek.- BTP Brzeg 2 :1
Mecz o 3 Miejsce.
Mecz o 1 Miejsce
UMKS Ostrowia Ostrówek/ Mosir Sieradz.- Kadra Wojewódzka Opolskiego U 13 4:1
Nagrody Indywidualne :
Najlepsza Bramkarka - ..Kucharska Natalia (Kadra)
Najlepsza Zawodniczka - ..Latańska Monika ( Bogdańczowice)
Najlepsza Strzelczyni - Kowalska Michalina ( Ostrowia)
|
rozgrywki PZPN » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|