I Liga

LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK
1:4 (0:3)
KKS CZARNI SOSNOWIEC

Piłkarki Rolnika B. Głogówek swoim ostatnim meczu rundy jesiennej uległy XIV Mistrzowi Polski KKS Czarni Sosnowiec 1:4. KKS Sosnowiec juz w 6 min spotkania wyszedł na prowadzenie Agnieszka Drozdowska decyduje się na strzał z 35 metra który broni Anna Józefczyk jednak wobec dobitki Urszuli Bydlińskiej zawodniczki która znajdowała się na widocznym spalonym była bezradna. Po kontrowersyjnej decyzji głównej sędziny zespół z Sosnowca objął prowadzenie.Mimo kilku dogodnych sytuacji Rolnik nie zdołał zdobyć bramki w pierwszej połowie Uczyniły to jednak dwukrotnie zawodniczki z Czarnych Monika Koziarska zdobywa drugą bramkę wykorzystując rzut karny podyktowany za zagranie ręką Magdaleny Kościelniak. Trzecią bramkę zdobywa Trenerka zespołu Agnieszka Drozdowska z rzutu wolnego.W drugiej części meczu Rolnik rozpoczął coraz groźnie atakować jednak z kolejnej bramki cieszyły się zawodniczki ze Śląska ponownie Agnieszka Drozdowska pokazała swoje umiejętności i kolejny rzut wolny zamieniła na bramkę. W odpowiedzi drużyna z Głogówka odpowiedziała jednym trafieniem Ilony Sotor. Niestety w tym spotkaniu groźnej kontuzji uległa Magdalena Kościelniak która została sfaulowana bezlitośnie przez Zawodniczkę Czarnych jednak sędzina główna  tego spotkania nie zaregowała na ten faul. Rolnik rundę jesienną kończy na ósmym miejscu .

Bramka dla Rolnika: Ilona Sotor

Bramki dla Czarnych :Urszula Bydlińska, Monika  Koziarska (k), Agnieszka  Drozdowska x2

Rolnik Józefczyk, Stroka, Kościelniak ( Kiefer 70;), Wiecheć, Rudner,                Pawłowska (Nowicz 70'), Trepka (Cholewa 46'), Łuczak, Sawicka, Miadzielec, Sotor

Czarni: Polok - Zajonc, Golba (65' Wentkowska), Dec (75' Walendziuk), Luty - Wachulec, Koziarska, Konieczna, Gębka - Drozdowska, Bydlińska