I Liga

ROLNIK B. GŁOGÓWEK

6:2 (4:0)

KKS ZABRZE

Mimo złych warunków które panowały w czasie tego spotkania Rolnik bez problemu wygrał. Pierwsza bramka wpadła bardzo szybko bo już w 4 minucie po pięknym strzale Katarzyny Gaweł z 20m. Zawodniczka ta wraca po kontuzji wiec jej bramka cieszy jeszcze bardziej. Druga bramka padła po 2 minutach po dokładnym podaniu Magdaleny Łuczak swoja szanse wykorzystuje Marlena Miadzielec. Na kolejne bramki w pierwszej połowie kibice musieli trochę poczekać  ale ich gorący doping sprawił że w 35 minucie po stałym fragmencie gry ( rzut rożny) wykonywanym przez Katarzynę Rudner w polu karnym znajduje się Ilona Sotor i kieruje futbolówkę do bramki. Można powiedzieć ze gra toczyła się na jedna bramkę a Zabrze atakowało sporadycznie. 3 minuty później po dośrodkowaniu Jagody Sawickiej  w zamieszaniu podbramkowym Iwona Tarnowska zdobywa kolejna bramkę. Do końca pierwszej polowy wynik meczu się nie zmienił i Rolnik prowadził do przerwy 4:0. Druga polowe Rolnik rozpoczął od przeprowadzenia dwóch zmian w obronie. Za Magdalenę Kościelniak wchodzi Karolina Cholewa a za Patrycje Kiefer weszła Gabriela Wiecheć. Gospodynie nie ustawały w atakach ale zespól w Zabrza nie był w tej połowie bierny. W 60 minucie po banalnie prostym błedzie Anny Józefczyk piłka wpada do bramki. Trener Dyja dokonuje kolejnej zmiany i za Tarnowska wchodzi debiutująca w pierwszej lidze Regina Kaczmarczyk. W zespole z Głogówka zapanował lekki chaos,w obronie zabrakło krycia co wykorzystały przyjezdne zdobywając w 62 minucie druga bramkę. Nasz zespól jednak mimo błędów potrafił wyciągnąć wnioski i Kaczmarczyk w 76 minucie strzela piątą bramkę dla Rolnika a dwie minuty później szóstym celnym trafieniem popisuje się Magdalena Łuczak. W 80 minucie za Miadzielec wchodzi Patrycja Stochaj zajmując pozycję prawej pomocniczki. Parę min później w ostatniej chwili Monika Stroka ratuje swój zespół od straty bramki blokując wślizgiem strzał napastniczki KKS Zabrze. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2 i tym samym Rolnik przesuwa się w tabeli o jedną pozycję zajmując 8 miejsce.

Bramki dla Rolnika strzeliły- Gaweł 4', Miadzielec 6', Sotor 35', Tarnowska 38', Kaczmarczyk 76', Łuczak 78'

Bramki dla Zabrza- Konopka 60', Kołodziejska 62'

Zespół Rolnika wystąpił w składzie - Józefczyk,Storka,Kiefer(46' Wiechec ), Kościelniak(46' Cholewa) Rudner,Gaweł,Łuczak,Tarnowska( Kaczmarczyk 60'),Sawicka, Miadzielec(80' Stochaj),Sotor

Zespól  Zabrza wystąpiły w składzie - Sawa (18' Wojtaszek),Kręgiel,Milota,Konopka,Bonio - Krogulewska (46' Nizińska),Sobota,Żelichowska,Rębowska (46' Dziółko) - Pluskota, Kołodziejska

Żółte Kartki - Żelichowska ,  Bonio

Sędzina główna meczu - Urszula Stanik

Filmiki :

Bramka Katarzyny Gaweł 4 min

Bramka Marleny Miadzielec 6 min

Bramka Ilony Sotor 35 min

Bramka Iwony Tarnowskiej 38 min

Bramka Reginy Kaczmarczyk 76 min

Bramka Magdaleny Łuczak 78 min

autor: ~anonim 2009-10-18 20:35:56

avatar Brawo dziewczyny:) Gratki ;***** Rolnik to jest potęga!!!!

autor: ~Petka # 9 2009-10-18 22:15:38

avatar `dobry mecz, dobra relacja, dobre zdjęcia i świetne bramki ;DD Ja < 33 Rolnik! sialalalalaaa.. ; )

autor: ~korek 2009-10-18 22:38:56

avatar Gratulacje;)