Cenny Punkt

• autor: klausik, 2009-09-27 15:18

27.09.2009 drużyna z Głogówka rozegrała swój kolejny mecz na wyjeździe z Górnikiem Łęczną, która to zajmuje 3 lokatę w tabeli. Zawodniczki z Głogówka podeszły do tego meczu bardzo skoncentrowane i nie miały zamiaru łatwo się poddawać gdyż brak podstawowych zawodniczek z obrony Gabrieli Wiecheć i Izabeli Rutkowskiej nie był dla nich sprzyjające. Początek meczu nie był łatwy, a w drużynie Rolnika panował mały chaos w którym to Karpińska Agnieszka sędzina główna tego meczu pokazała żółta kartkę dla zawodniczki Rolnika Patrycji Kiefer. Na szczęście nie trwał on długo a co najważniejsze nie wykorzystały tego gospodynie które lekko przeważały na boisku. Gra Rolniczek uspokoiła się i do końca pierwszej połowy zawodniczki z Łęcznej nie potrafiły strzelić gola. Druga połowa meczu rozpoczęła się, a na boisku w 45 min pojawiła się Marlena Trepka która to zmieniła Patrycje Kiefer. Zawodniczki z Głogówka broniły się skutecznie lecz w około 65 min meczu mogły przegrywać 1:0 po nieudanym wybiciu Anny Józefczyk. Dobrą asekuracją popisała się jednak Monika Stroka. W 70 min trener Stanisław Dyja dokonuje następnej zmiany za napastniczkę Natalie Pieronek wchodzi Marlena Miadzielec. Przyjezdne nie tylko się broniły i pod koniec meczu również atakowały. Niestety Iwona Tarnowska nie wykorzystała podania na 11m od Marleny Miadzielec oraz Miadzielec nie potrafiła wykorzystać skutecznie swojej szansy gdzie po jej strzale piłka mija słupek bramki przeciwniczek. Mecz kończy się wynikiem 0:0 co bardzo cieszy trenera z Głogówka jak i same zawodniczki. To spotkanie nie należało do najłatwiejszych a Rolniczki swoja ambicją i walką słusznie wywalczyły kolejny punkt w lidze. Te dwa zespoły spotkały się ze sobą dwa lata temu gdzie lepszy okazał się zespół z Głogówka pokonując na wyjeździe 1:0 (Marlena Miadzielec) Górnika oraz tym samym wynikiem zakończył się mecz rozgrywany na boisku w Jaryszowie  gdzie zwycięską bramkę strzeliła Magdalena Łuczak. Z dobrej strony pokazała się również Karpińska Agnieszka sędzina główna tego meczu.

GKS Górnik Łęczna - LKS Rolnik B.Głogówek 0:0 (0:0)
żółta kartka  Kiefer , Kościelniak ( Rolnik)

Józefczyk - Stroka , Rudner ,Kiefer ( 46' Trepka )Kościelniak Pawłowska, Łuczak, Sawicka,Tarnowska, Sotor , Pieronek ( 70 'Miadzielec)

Pozostałe wyniki :
KKS Zabrze - Unia Opole 2:1(0:1)
Bramki , zdjęcia

ADJ Częstochowa - Pogórze Kraków 3:0(1:0)
Bronowianka Kraków - Czarni Sosnowiec 2:0
Tomaszów Mazowiecki - FC Katowice 1:0