statystyki szczegółowe

Aktualności

Zła Passa Trwa

• autor: klausik, 2009-05-17 22:24
Po porażkach z Stilonem Gorzów oraz Poznaniakiem Poznań nasze zawodniczki w  sobotę uległy drużynie Olimpia Szczecin 3:0 mimo optycznej przewagi Rolnika w początkowej części spotkania  to Olimpia cieszyła się ze zdobycia bramek w 22 minucie Barlagę mija 3 nasze zawodniczki po czym pokonuje bramkarkę   Rolnika w odpowiedzi Natalia Pieronek przerzuca piłę nad obrończynie mija ją jednak jej strzał broni bramkarka Gości . W drugiej części spotkania obie drużyny miały okazję do zdobycia bramki piłka Pieronek strzela w poprzeczkę ,w odpowiedzi Stasinka przegrywa pojedynek sam na sam z Józefczyk .  W końcowej cześci spotkania  Rolnik atakował całym zespołem co skutecznie wykorzystała Olimpia wykorzystują  w 91 minucie zdobywa 2 bramkę zaledwie dwie minuty pożniej Magdalena Kościelniak faulowała w polu karnym jedynastkę na bramkę zamieniła Barlagę. .