statystyki szczegółowe

Aktualności

Kadry Wojewódzkie

• autor: klausik, 2009-03-22 22:10
Dziś  w Czeladzi zostały rozegrany mecze Kard Woj Śląskiego i Opolskiego w Kategoriach U 13 i U 16.. Juniorki Młodsze po dobrym spotkaniu uległy 4:1 swoim przeciwniczką, Honorową bramkę w 78 minucie zdobywa Agata Sobkowicz z kolei rzut karny w 60 minucie broni bramkarka Kadry Opolskiej Delfina Madej. . W pierwszej połowie Monika Stroka doznaje kontuzji stawu skokowego miejmy nadzieje że uraz nie będzie zbyt skomplikowany i już nie długo spotkamy ja na ligowych Boiskach

Skład Juniorek Młodszych : Madej- Stroka(41 Grochowska) Bujnowska, Gromotka (41' Cholewka) Kiersztajn, Rudner (65'Musioł), Szewczak, Jędrzejko , Rychlik, Sotor, Sobkowicz

Młodziczki również ulegaja swoim przeciwniczką ze Śląska 3:5 Trzy bramki dla Opolszczyzny zdobywa Kinga Pardus
Skład :

Mimo porażek w dzisiejszych spotkaniach cieszy coraz lepsza gra w wykonaniu Naszych kadr przypomnijmy że w rundzie jesienne nasz juniorki młodsze uległy 16;1 a młodziczki 9:2. Miejmy nadzieje że w następnych spotkaniach które to odbędą się 26 kwietnia w Gorzowie nasze druzyny zdobedą punkty.