statystyki szczegółowe

Aktualności

Mecz Towarzyski: Szczęsliwa trzynastka :)

• autor: klausik, 2009-03-14 21:11

Piłkarki Rolnika w swoim pierwszym meczu sparingowym pewnie pokonały  przeciwniczki z Piasta Brzeg 13:1. Festiwal  strzelecki już w 3 minucie  odtworzyła Marlena Miadzielec  która wykorzystała podanie Magdaleny Łuczak z lewej strony boiska. Zaledwie 9 minut później  Ilona Sotor zdobywa drugą bramkę po  bardzo dobry dośrodkowaniem ze środku boiska Natalii Pieronek. W 13 min. Ilona Sotor znalazła się przed szansą podwyższenia wyniku jednak piłka po jej strzale trafia w słupek. W 14 minucie spotkania drużyna Brzegu przeprowadza pierwszą groźną sytuację jednak kończy się ona na pozycji spalonej jednej z zawodniczek. W odpowiedni zaledwie 60 sekund pożnie Rolnik zdobywa  po strzale Emilii Pawłowskiej zdobywa 3 bramkę która to wykorzystała podanie Magdaleny Łuczak . W 17 minucie Rolnik przeprowadza kolejna groźną sytuację jednak strzał Marleny Miadzielec mija bramkę strzeżoną przez Monikę Stach .W 20 min kibice  w  Szonowie ujrzeli kolejną bramkę dla Rolnika dośrodkowanie Natalii Pieronek na bramkę zamienia  Marlena Miadzielec. Dwie minuty później Ilona Sotor zdobywa piątą bramkę dla Rolnika .W 25 min sędzia odgwizdał koniec pierwszej części meczu.

Już w 3 minucie II części spotkania Ilona Sotor podwyższa wynik i zdobywa swoja trzecią bramkę w tym  meczu .Agata Sobkowicz przeprowadza dobą akcje prawą stroną po której Ilona Sotor niestety myli się i strzela obok bramki. W 38 minucie spotkania  wykorzystując kolejną asystę Magdaleny Łuczak Ilona Sotor podwyższa wynik meczu. Zaledwie w ciągu trzech minut Ilona Sotor  zdobywa  kolejne dwie bramki. .Na minutę do zakończenia drugiej części spotkania Natalia Pieronek która to  w dzisiejszym dniu rozegrała bardzo dobre zawody zdobywa dziewiątą bramkę dla Rolnika

W trzeciej części spotkania rolnik po bramkach Ilony Sotor w 63 ‘ 65'  oraz Moniki Stroki która wykorzystała  rzut karny po faulu na Emilii Pawłowskiej zakończył mecz wynikiem 13:1. Honorową bramkę dla Piasta Brzeg zdobywa Chrząszcz w 58 minucie spotkania.