statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie przerwy zimowej

• autor: klausik, 2009-03-12 22:21

Już w najbliższą niedziele nasze zawodniczki rozegrają pierwszy mecz towarzyski  na trawie w 2009 roku.Przeciwnikiem drużyny z Głogówka będzie II ligowy zespól BTP Czajda Brzeg który to zajmuje w grupie opolskiej   4 miejsce.  W przerwie sezonu trawiastego nasze zawodniczki zbytnio nie odpoczywały gdyż uczestniczyły w rozgrywkach ligi futsalu gdzie Rolnik zajął 5 miejsce z dorobkiem 17punktów  odnosząc  5 zwycięstw  z Wisła Skoczów 13:4 i 17 :1, z Inpulsem Siemianowice 3:2,  Adj Częstochowa  5:3 , Piąteczki Gliwice 6:3   2 remisy z Piateczkami Gliwice 5:5 , KS Bronowianka Kraków 3:3 oraz 5 porażek z KS Bronowianka 4:6, Adj Czestochowa 1:7 , Inpuls Siemianowice 2:3 KS Unia Opole 6:8 , 6;8.

Najlepsze mecze w sezonie z Inpulsem wygrana 3:2 (o:2) oraz z KS Bronowianką 3:3(1:2) gdzie pozbawiamy druzyne z Krakowa tytuł Mistrza Polski

Najgorszy mecz porażka z KS Unia Opole 8:6 gdzie do przerwy prowadziła nasza druzyna 5:1

Nasza drużyna zdobyła 71 bramke z kolei straciła 54.

1

Monika Stroka w Ostatnim meczu  Z KS Bronowianką zdobyła swoją pierwszą bramkę w drużynie seniorskiej .

Kartki w lidze

Czerwona : Łuczak Magdalena w meczu (Piąteczki Gliwice , Inpuls Siemianowice )

Żółta; Sobkowicz Agata w meczu(KS Unia Opole) , Magdalena Łuczak i Ilona Sotor z (Inpuls)

Skład Rolnika w sezonie futsalu

Bramkarki: Miadzielec Marlena, Józefczyk Anna , Spital Justyna

Zawodniczki z Pola: Rudner Katarzyna ,Rudner Natalia, Rutkowska Izabela, Stocha Patrycja, Pawłowska Emilia, Stroka Monika , Wiechec Gabriela, Kościelniak Magdalena, Łuczak Magdalena, Łuczak Ewa, Sotor Ilona, Sobkowicz Agata, Wojtkiewicz Anna, Nowicz Elżbieta , Sawicka Jagoda, Wrończyk Kinga, Gaweł Katarzyna , Świerczyńska Katarzyna

Juniorki młodsze w przerwie zimowe w Historii Rolnika Biedrzychowice odniosły największy sukces zdobywając w grudniu tytuł Vice mistrza Polski na Hali do lat 16  . Po tych finachach Ilona Sotor oraz Agata Sobkowicz otrzymały powołanie na obóz reprezentacji U 17 do Łukowa w styczniu a także w lutym na mecz towarzyski do Wegier  gdzie Agata Sobkowicz w debiucie zdobywa dwie bramki dla Polskiej Reprezentacji