statystyki szczegółowe

Aktualności

Rolnik III w Pucharze Futsalu

• autor: klausik, 2009-03-08 20:04

Piłkarki Rolnika zajęły III miejsce Pucharze Polski Futsalu który to odbył się w Tychach. W pierwszym meczu pucharowym Rolnik uległ brązowym medalistką ligi zasadniczej ADJ Częstochowa . Mimo kilku dogodnych sytuacji między innymi nie wykorzystanego rzutu karnego w 9 minucie  przez Jagodę Sawickę nasza drużyna traci bramkę na 13 sekund przed końcem spotkania po strzale Kamili Kmiecik
W Drugim meczu pucharowym Rolnik grał z gospodarzem turnieju Impuls Siemianowice w 9 minucie spotkania po strzale z rzutu wolnego Katarzyna Rudner daje naszej drużynie prowadzenie. W drugiej części spotkania koronkową akcje przeprowadza Impuls którą to skutecznie wykończyła Katarzyna Wnuk. w 19 minucie faulowana zostaje Magdalena Łuczak był to już czwarty faul po stronie impulsu .Przedłużony rzut karny pewnie wykorzystuje Jagoda Sawicka zatem mamy 2 :1 dla drużyny z Głogówka. Zaledwie 20 sekund póżniej po faul zawodniczek z impulsu podyktowany został kolejny rzut karny dla Rolnik Mocny strzał Jagody Sawickiej minimalnie mija bramkę strzeżoną przez  Katarzynę Jankowską
W trzecimi meczu  Nasza drużyna spotkała się  z  KS Bronowianką mimo ataków z jedniej jak i drugiej strony zespoły podzieliły sie punktami gdyż mecz zakończył się wynikiem 0:0
W ostatnim meczu Rolnik podejmował drużynę Piatączki Gliwice po bramkach Agaty Sobkowicz w 4 i 14 minucie oraz Ilony Sotor w 13 minucie Rolnik wygrywa spotkanie 3 :0 . Po tym meczu Nasza drużyna miała zapewnione 3 miejsce w turnieju jednak miała szanse zdobyć 2 miejsce przy remisie lub wygranej KS Bronowianki z Impuls Siemianowice..Niestety po rzucie karnym i celnej  dobitce