Futsal : Rolnik B. G³ogówek - KS Unia Opole

• autor: Adzia, 2009-02-27 19:49
LKS Rolnik B. G³ogówek - KS Unia Opole 6:8(5:1)

I po³owa

Spotkanie zaczê³o siê od gro¼nych ataków Rolnika, w 2 min. pierwsz± bramke w spotkaniu strzela Agata Sobkowicz i Rolniczki prowadz± 1:0, 2 minuty pó¼niej Ilona Sotor wykorzystuje podanie Jagody Sawickiej i strzela bramke na 2:0.Juz w 5 min. Agata Sobkowicz strzela 2 bramki, w tym jedn± z podania Katarzyny Rudner doprowadzaj±c do wyniku 4:0.W 8 min. spotkania bramkê kontaktow± strzela Janina Ficek 4:1. W 19 min. zawodniczki Rolnika przeprowadzi³y gro¼n± sytuacje, po strzale Sotor, dobija Sobkowicz , jednak obok bramki. W tej samej minucie akcja Sobkowicz lew± strona i bramka na 5:1. Wynikiem 5:1 koñczy sie pierwsza po³owa spotkania.
II po³owa

Druga po³owa rozpoczê³a sie od gro¼nych i ostrych fauli opolanek. W 21 min. ¯arska celowo fauluje bramkarke Rolniczek Marlene Miadzielec, jednak nie dostaje ¿ó³tej kartki, w tej samej minucie bramkê na 5:2 strzela Zyl³a. Opolanki gro¼nie atakowa³y i ju¿ w 22 min. strzela Ficek. Unia szybko odrabia zaleg³o¶ci i w 27 min. bramke strzela Szywalska. Dwie minuty pó¼niej drug± swoja bramkê w spotkaniu strzela Zyl³a, tym samym wyrównujac na 5:5.
W 33 min. strzela Zyl³a, minute pó¼niej celnym strz³aem Szywalska podwaja przewage 5:7. Trzy minuty przed gwizdkiem koñcowym po raz drugi Szywalska strzela bramke i w tej samej minucie bramke na 6:8 strzela Ilona Sotor.
Mecz koñczy sie przegran± Rolniczek 6:8.

Dziekujêmy Rolniczki za walkê do i ambicje!!