Futsal : Rolnik B. G這g闚ek - KS Unia Opole

• autor: Adzia, 2009-02-27 19:49
LKS Rolnik B. G這g闚ek - KS Unia Opole 6:8(5:1)

I po這wa

Spotkanie zacz窸o si od gro幡ych atak闚 Rolnika, w 2 min. pierwsz bramke w spotkaniu strzela Agata Sobkowicz i Rolniczki prowadz 1:0, 2 minuty p騧niej Ilona Sotor wykorzystuje podanie Jagody Sawickiej i strzela bramke na 2:0.Juz w 5 min. Agata Sobkowicz strzela 2 bramki, w tym jedn z podania Katarzyny Rudner doprowadzaj帷 do wyniku 4:0.W 8 min. spotkania bramk kontaktow strzela Janina Ficek 4:1. W 19 min. zawodniczki Rolnika przeprowadzi造 gro幡 sytuacje, po strzale Sotor, dobija Sobkowicz , jednak obok bramki. W tej samej minucie akcja Sobkowicz lew strona i bramka na 5:1. Wynikiem 5:1 ko鎍zy sie pierwsza po這wa spotkania.
II po這wa

Druga po這wa rozpocz窸a sie od gro幡ych i ostrych fauli opolanek. W 21 min. 畝rska celowo fauluje bramkarke Rolniczek Marlene Miadzielec, jednak nie dostaje 鄴速ej kartki, w tej samej minucie bramk na 5:2 strzela Zyl豉. Opolanki gro幡ie atakowa造 i ju w 22 min. strzela Ficek. Unia szybko odrabia zaleg這軼i i w 27 min. bramke strzela Szywalska. Dwie minuty p騧niej drug swoja bramk w spotkaniu strzela Zyl豉, tym samym wyr闚nujac na 5:5.
W 33 min. strzela Zyl豉, minute p騧niej celnym strz豉em Szywalska podwaja przewage 5:7. Trzy minuty przed gwizdkiem ko鎍owym po raz drugi Szywalska strzela bramke i w tej samej minucie bramke na 6:8 strzela Ilona Sotor.
Mecz ko鎍zy sie przegran Rolniczek 6:8.

Dziekuj瘱y Rolniczki za walk do i ambicje!!