I Liga Futsalu Piateczki Rolnik

• autor: klausik, 2009-02-10 19:50

Piąteczki Gliwice - LKS Rolnik B. Głogówek  5: 5 ( 4 : 1)

Bramki : Emilia Pawłowska , Magdalena Łuczak, Ilona Sotor, Agata Sobkowicz

1-POŁ

Mecz zaczął się od szybkich ataków drużyny gospodarzy i juz na początku 2 min .Foltyn Agata (nr-8) strzela bramkę po szybkiej trójkowej akcji .Po stracie bramki nasze zawodniczki zaczęły atakować próbując strzelić bramkę wyrównującą. Jednak wszystkie ataki zakończone strzałami mijały bramkę lub tez bramkarka przeciwniczek skutecznie broniła piłki przed umieszczeniem jej w siatce-kilka sytuacji miała Magda Łuczak, Ewa Łuczak, Partycja Stochaj po podaniu z linii bocznej boiska uderza głowa ale bramkarka zdołała wybić piłkę na aut ,w 9 min po podaniu w pole karne i zamieszaniu Agata. Sobkowicz uderza piłkę i trafia w słupek. W 14 min Emilia Pawłowska  strzela bramkę 1-1 .W 16 min po złym wyrzucie piłki przez Marlenę Miadzielec  , Gliwiczanki otrzymują prezent i praktycznie sam na sam zamieniają go na 2-1 bramkę zdobyła Flader Anna(nr-7).Po stracie drugiej bramki wkradła się nerwowość w naszej ekipie i w 18 min z podania Wdowinskiej Nastali (nr-9) strzela   Kolondra Beata (nr-3)i jest 3-1. Juz w ostatniej minucie znowu z niedokładnego zagrania naszych zawodniczek, piłkę przejmują gospodynie i z asysty Nowak Kingi (nr-4) bramkę strzela Kolondra Beata(nr-3).Pierwsza połowa kończy się rezultatem 4-1.

2-POŁ

W drugiej połowie nasze zawodniczki wyszły bardzo zmotywowane i juz w 3 min Ilona Sotor strzela na 4-2 , nadal nasze zawodniczki przeprowadzają szybkie ataki w 10 min Magda Łuczak strzela na 4-3 minutę później czyli 11min-Ilona Sotor wykorzystuje celne podanie i zamienia je na bramkę wyrównująca jest 4-4.Nadal nasze zawodniczki atakują choć zdarzają się błędy w obronie i nieporozumienia, granie na pamięć przyniosło przechwyt piłki przez gliwiczanki ,okazji nie zmarnowały i zamieniły ja na bramkę wynik 5-4 strzelczynią była Foltyn Agata (nr-8)była to 15 min drugiej połowy. Po tym golu Gliwiczanki są zepchnięte do obrony ostatnie minuty to frontalny atak naszych zawodniczek, strzały na bramkę mijają o centymetry słupki i poprzeczkę jeden ze strzałów Ilony Sotor trafia w słupek, jednak w 19 min  po zamieszaniu przy bramce Agata Sobkowicz strzela wyrównującą bramkę jest 5-5 nadal stwarzamy  groźne sytuacje jednak koniec spotkania nie pozwala na strzelenie zwycięskiej bramki. Druga połowa obfitowała w faule jeden dość brutalny od tyłu w polu karnym na Magdzie Łuczak został zinterpretowany blednie przez sędziów a była to okazja do strzelenia bramki zwycięskiej .Juz po gwizdku końcowym czerwona kartkę otrzymuje Magda Łuczak za rzekome obraźliwe słowa w kierunku sędziny ,choć sama sędzina nie miała pewności kto to powiedział Magda była najbliżej i to ona otrzymała kartonik koloru czerwonego. W atmosferze nerwów i spiec zakończyło się spotkanie.

Relacja dzięki Zbyszkowi Sobkowicz !!!