statystyki szczegółowe

Aktualności

I Liga Futsalu

• autor: klausik, 2008-11-23 14:15

Piłkarki Rolnik B. Głogówek dzięki walce do końca odniosły cenne zwycięstwo nad zespołem z Siemianowic.3:2(0:2) Początek spotkania należał jednak do Gości które to po strzałach Marty Miki w 2' i 5' minucie objęły prowadzenie 2:0.Rolnik w pierwszej połowie też miał swoje sytuacje ale dobrze interweniowała K. Jankowska raz wyręczył ją słupek. W 17 min spotkania żółtą kartkę otrzymuje Katarzyna Wnuk za faul na bramkarce Rolnika

W 17 minucie spotkania za szósty faul w drużynie Rolnika podyktowany został dla Siemianowic przedłużony rzut karny strzał Mart Miki broni Marlena Miadzielec. Już 25 sekundzie drugiej połowy Magdalena Łuczak zdobywa kontaktową bramkę dla Rolnika. W 29 minucie spotkania akcje E. Pawłowskiej –  celnym strzałem zakończyła Agata Sobkowicz zdobywając wyrównującą bramkę. Ostanie 10 min spotkania były bardzo emocjonujące oba zespoły miały bardzo dobre sytuacje do strzelenia bramek. W 37 min spotkania Miadzielec Marlena w sytuacji sam na sam ratuje swój zespół. W 39 min spotkania za faul na Magdalenie Łuczak podyktowany został szósty faul zatem Rolnik ma przedłużony karny którym silnym strzałem na bramkę zamienia Jagoda Sawicka zatem Rolnik prowadzi 3:2. Zaledwie po 12 sekundach meczu drużyna z Siemianowic ma kolejny przedłużony karny strzał Marty Miki mija bramkę strzeżonej przez Marleny Miadzielec.

Gratuluje gry i walki do końca .Cały Rolnik zasługuję na pochwałę szczególnie Marlena Miadzielec która swoimi interwencjami nie jeden raz ratowała swój zespół.