Derby Opolszczyzny dla Unii

• autor: klausik, 2008-11-15 23:50

W dzisiejszych derbach Opolszczyzny lepsza okazała się drużyna gospodarzy (Unia Opole) która bardzo dobrze zagrała w pierwszej połowie co udokumentowała zdobyciem 5 bramek .po strzałach Małgorzaty Piechoty, Marzeny Grzelińskiej oraz Ewy Szywalskiej. Mimo dogodnych sytuacji w pierwszej części spotkania Rolnik odpowiedział niestety tylko jednym trafieniem Jagody Sawickiej.Po zmianie stron Unia nie zwolniła tempa i już w pierwszej minucie drugiej połowy zdobywa szóstą bramkę po strzale Ewy Szywalskiej.Kluczowym momentem w tym spotkaniu były minuty 21-23 kiedy to Rolnik mocno zaatakował i w tym czasie trzykrotnie pokonuje bramkarkę Opola po strzałach Agaty Sobkowicz  i Ilony Sotor x2..Gdy wydawało się że Rolnik rozpocznie odrabianie strat szybke 2 kontry Unia niestety zamieniła na bramki . W 37 minucie Agata Sobkowicz zdobywa szóstą bramkę dla Rolnika. Ostatnie minuty meczu były zacięte Rolnik walczył do końca o korzystny wynik jednak zabrakło czasu na odrobienie strat z pierwszej połowy. Oba zespoły zasługują na pochwałę ponieważ debry były ciekawym widowiskiem szczególnie druga część spotkania. Szkoda że drużynie Rolnika pierwsza połowa za bardzo nie wyszła ale brawa za walkę do końca na wyróżnienie w tym spotkaniu zasługują młode zawodniczki Agata Sobkowicz i Ilona Sotor które zagrały dziś dobre zawody.

Składy i Strzelców bramek Czytaj Więcej

KS Unia Opole - LKS Rolnik B. Glógówek 8:6(5;1): Szywalska 5, Grzelińska , Mientus, Piechota.- Sotor 2, Sobkowicz x 3 , Sawicka

Unia : Krawczyk, Maibach, Grzelińska, Ficek, Gaj, Szywalska, Piechota, Mientus.

Rolnik- Miadzielec, Józefczyk, Rudner, Stochaj, Łuczak M., Sotor, Sobkowicz, Stroka, Świerczyńska, Wiecheć, Wojtkiewicz, Sawicka,

żółta kartka ; Sobkowicz (Rolnik), Gaj (Unia )

autor: ~karo93tbg 2008-11-15 19:44:05

do stron piłkarskich dopisz sobie naszą strone www.sokolkolbuszowa.futbolowo.pl