statystyki szczegółowe

Aktualności

Ostatnia minuta

• autor: klausik, 2008-10-19 20:19

Piłkarki nożne Rolnika wygrywają w Szczecinie z tamtejszą Olimpią  zdobywając zwycięską bramkę w 94 minucie spotkania: dosrodkowanie Jagody Sawickiej z rzutu rożnego strzałem głową wykorzystuje Ilona Sotor.dzieki czym Rolnik zdobywa komplet punktów na wyjeździe.

Początek spotkania to wyrównana gra w 10 minucie Gabriela Wiecheć przerwa akcje Olimpi i otrzymuje
żółta kartkę
.Z powodu kontuzji juz w 18 min następuje zmiana w drużynie gospodarzy. Na Pierwszą bramkę czekaliśmy do 28 min (niestety dla gospodyń) zdobyła ją Nataly Barlagę (zawodniczka Olimpii która wiele zagrożenia wprowadzała wczorajszym meczu. Po stracie bramki Rolnik zaczął coraz bardziej atakowć jednak w pierwszej połowie nie udało się zmienic wyniku. Po zmianie stron Rolnik zmienił nieco ustawienie do pomocy została przesunieta Izabela Rutkowska na jej miejsce w defensywie przeszła Małgorzata Łubowska.W 50 minucie spotkania żółta kartke otrzymuje Ewa Łuczak . W 60 minucie następuje pierwsza zmiana w drużynir gości za Patrycję Wiśniewską trener Rolnika wprowadza napastniczkę Marlenę Miadzielec .w 65 minucie trener Rolnika za obrońce Małgorzate Łubowską wprowadza Jagode Sawicką .Końcówka meczu była nerwowa Olimpia z rzutu wolnego strzela w poprzeczkę w odpowiedzi Rolnik po kontrze  w 80 minucie wyrównuje po strzale Anny Wojtkiewicz która zachowuje zimną krew w sytuacji sam na sam.Po zdobyciu bramki kontaktowej Rolnik poszedł za ciosem w w 89 minucie spotkania z dalekiej odległości Ewa Łuczak decyduję sie na strzał bramka przerzuca piłkę nad rzut rożny.Sędzia   dolicza 4 min w tym czasie Rolnik miał 3 rzuty rożnie który to w 94 min zamieniła na bramkę dośrodkowanie Jagody Sawickiej wykorzystuje Ilona Sotor i zdobywa zwycięska bramkę strzałem głową

Olimpia Szczecin - Rolnik Biedrzychowice 1:2 (1:0)
Barlage 26 - Wojtkiewicz 80, Sotor 90+4

Żółte kartki: Mokrzycka, Strzemecka - E. Łuczak, Miadzielec, Wiecheć.

Sędziowała: Natalia Pilatowska.

Rolnik: Józefczyk - Łubowska (65. Sawicka), Kościelniak, Pawłowska (70. Świerczyńska), Wiecheć, Rutkowska, Łuczak E., Łuczak M., Wiśniewska (60. Miadzielec), Sotor, Wojtkiewicz.

Olimpia: Watychowicz - Semczyszyn, Mokrzycka, Dunicz, Janik, Strzemecka, Stasińska (18. Lachman), Siwek (75. Wierzbicka), Ćwiklińska (65. Olszyna), Tokarska (82. Kałuża), Barlage

Pozostale wyniki:

Gryf Szczecin- Poznaniak Poznań 1:1 , Kolejarz- Tuszyn 2:2, Medyk Konin Stilon Gorzów 0:3