mecz z Gryf Szczecin

• autor: klausik, 2008-10-05 03:11
Niestety kolejnej porażki w tym sezonie doznały zawodniczki Rolnika B. Głogówek tym razem ulegając na wyjeździe vice liderowi - drużynie Gryf Szczecin.4;3(2:2). Początek spotkania należał do drużyny gospodarzy który to potwierdził  swoją przewagę strzelając bramkę w 8 min po strzale Legęć, W 17 minucie po błędzie stoperki Rolnika zawodniczka Gryf-u wykorzystując prezent zdobywa 2 bramkę dla swojej drużyny znajdując się w sytuacji  sam na sam z bramkarka Rolnika.
Po utracie dwóch bramek drużyna gości zaczęła przeprowadzać coraz groźniejsze ataki jednak na posterunku była bramkarka gospodarzy W 37 minucie Marlena Miadzielec zagrywa z prawej strony piłkę do Anny Wojtkiewicz ta z kolei podaje do nie pilnowanej Magdaleny Łuczak która to wygrywa pojedynek z bramkarka gryfa i zdobywa kontaktowego gola dla swojej druzyny.
Po zdobyciu bramki zawodniczki Rolnika poszły za ciosem w 45 minucie Marlena Miadzielec zagrywa piłkę wzdłuż linie bramkowej która to dobija Anna Wojtkiewicz doprowadzając do remisu. Rolnik w końcowych sekundach 1 połowy miał dobra sytuację za zdobycie kolejnej bramki jednak rzut wolny z 19 metrów po faulu na Marlenie Miadzielec nie zdołała wykorzystać Ew Łuczak a posyłając piłkę nad bramka Tuż po zmianie stron drużyna gospodarzy  wychodzi na prowadzenie pokonując w sytuacji sam na sam bramkarę Rolnika . Minęło zaledwie 13 min Rolnik doprowadza do remisu kapitan zespołu Ewa Łuczak wykonuje rzut rożny z  strzałem głową piłkę do własnej bramki kieruje zawodniczka Gryf-a.
Niestety po faulu bramkarki Rolnika sędzina tego spotkania dyktuje rzut karny dla Rolnika którego katem była bramkarka Gryf Szczecin Anna Szymańska która to jedynastkę zamienia na bramkę . Po stracie bramki Rolnik dzielnie walczył ale na wyrównanie niestety zabrakło czasem zatem drużyna z Biedrzychowice w dalekiej podróży  ze Szczecina wraca z zerowy dorobkiem punktowym.

Chcemy również podziękować naszym kibicom za doping Adzi i Kini które to rywalizowały z dopingiem młynu ze Szczecina . Jesteście Wielkie :)

autor: ~Ogień -13- 2008-10-11 14:57:11

avatar Kinia i Adzia były głośniejsze od tych wszystkich kibiców heheh :P