statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsze punkty Rolnika

• autor: klausik, 2008-09-07 15:17
Piłkarki z Biedrzychowic odniosły swoje pierwsze zwycięstwo w rundzie jesiennej  pokonują na boisku w Jaryszowie beniaminka MKS 2000 Tuszyn 3:1(1:1).Już od pierwszych minut spotkania Rolnik groźnie zaatakował jednak nie potrafił wykorzystać dogodnych sytuacji do strzelenia bramek.W 17 minucie spotkania Izabela Lenarczuk zdobywa bramkę dla Tuszyna. W 22 minucie spotkania w drużynie gospodarzy następuje zmiana za Iwonę Tarnowską trener Rolnika wprowadza na pole gry Marlenę Miadzielec.W 44 minucie bramkę dla Rolnika zdobywa Anna Wojtkiewicz która wykorzystuje podanie Marleny Miadzielec W 45 minucie Danuta Pasturaj otrzymuje żółta kartkę.

.W drugiej części spotkania nastąpiły zmiany w drużynie Rolnika  Patrycje Wiśniewską zmieniła  Katarzyna Świerczyńska oraz Jagoda Sawicka zmieniła Natalię Pieronek.. W 48 min spotkania  za faul na Marlenie Miadzielec drugą żółtą kartkę  otrzymuje Danuta Pasturaj zawodniczka Tuszyna w konsekwencji czerwoną zatem drużyna gości gra w 10.W 49 minucie Ewa Łuczak  otrzymuje żółtą kartkę.Od tego momentu  Rolnik miał przewagę . W 63 minucie ze środka boiska Jagoda Sawicka zagrywa piłkę do Anny Wojtkiewicz która zdobywa druga bramkę dla gospodarzy.
Na kolejne bramki kibice w Jaryszowie musieli czekać do 75 minuty kiedy to dośrodkowanie Magdaleny Łuczak wykorzystuje Anna Wojtkiewicz i strzałem głową trzeci raz pokonuje bramkarkę Tuszyna..W końcowych minutach spotkania nastąpiła czwarta zmiana w Rolniku szansę gry otrzymała Patrycja Stochaj która zmieniła Annę Wojtkiewicz.

LKS Rolnik Biedrzychowice - MKS 2000 Tuszyn 3;1 ( 1 : 1)