statystyki szczegółowe

Aktualności

Turnieje z okazji 25 lecia Rolnika

• autor: klausik, 2008-08-24 22:54
Turniejowy i sportowy weekend miały piłkarki LKS Rolnika Biedrzychowice . Piątek 15 sierpnia w Biedrzychowicach rozegrany został turniej dla Juniorek młodszych z okazji 25 lecia sekcji piłki nożnej Kobiet w Biedrzychowicach. Wśród zaproszonych gości na turniej udało sie dojechać tylko jednej drużynie z Częstochowy ( pozostałym drużyną przybycie do Rolnika utrudniła wichura i jej szkody jakie wystąpiły w woj. śląskim i opolskim.) Trenerzy obu drużyn uzgodnili by mecz między tymi drużynami trwał 2 x 40 min .
Początek spotkania należał do drużyny Rolnika która szybko obejmuje prowadzenie po podaniu Agaty Sobkowicz w 3 minucie spotkania Karolina Gogolin zdobywa pierwszą bramkę dla gospodarzy.Kolejne bramki zdobyły w 20 min Agata Sobkowicz i 30 minucie Ilona Sotor.. Drużyna z Częstochowy po zamieszaniu w polu karnym zdobywa kontaktową bramkę w 37 minucie spotkania. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.Drugiej Rolnik miał dobrą sytuację na zdobycie kolejnej bramki piłka po strzale Karoliny Gogolin zatrzymuje się na lini pustej bramki w kałuży .
Zawodniczki spod Jasnej Góry zagrały bardziej odważnie dzięki czym zdobyły kolejne bramki w 60 i 79 minucie spotkania. W Rzutach karnych lepsza okazała sie drużyna gości która wygrała 4: 3

Rolnik : Monika Stroka -. Karolina Gogolin + ,Ilona Sotor +, Katarzyna Świerczyńska - Jagoda Sawicka +

W sobotę 16 sierpnia w Głogówku rozegrany został turniej dla seniorek. z udziałem : Bronowianką Kraków, Ziemią Lubińską Sucha Górą i Rolnikiem Biedrzychowice. Rolnik nie był zbyt gościnny w tym dniu w wygrał wszystkie swoje spotkania.

Rolnik Biedrzychowice - Bronowianka Kraków 1 : 0