Z Bogdańczowicami na cztery

• autor: klausik, 2010-05-22 18:34

LKS Rolnik B. Głogówek II - ULKS Bogdańczowice 4:0 (3:0)

Bramki : Oliwia Niszczy 4' Regnia Kaczmarczyk 20' Marlena Miadzielec 26' Kamila Forczmanowicz 80'

Sędzia : Anna Kalita ( Podokręg Nysa)

Mimo trudnych warunków jakie panowały podczas dzisiejszego spotkania w Szonowie  nasze zawodniczki pokonały drużynę ULKS Bogdańczowice 4:0przypomnijmy ze takim samym rezultatem zakończyły się trzy wcześniejsze mecze z udziałem tych drużyn. Już w czwartej minucie spotkania Oliwia Niszczy wykorzystała podanie Marleny Miadzielec i w debiucie w rozgrywkach II ligi kobiet zdobywa pierwszą bramkę w barwach Rolnika . W 20 minucie Rolniczki podwyższają swój wynik za sprawą Reginy Kaczmarczyk która nie miała problemu w pokonaniu Mileny Krawczyk wykorzystując podanie Marleny Miadzielec. Sześć Minut później po indywidualnej akcji Marlena Miadzielec zdobywa trzecia bramkę dla Rolniczek . W pierwszej części spotkania drużyna gości nie potrafiła zagrozić naszej bramce gdyż bardzo dobrze spisywała się formacja obrony którą to kierowała Beata Kiersztajn.W drugiej części spotkania Trener Stanisław Dyja dokonał aż pięć zmian  Za Justynę Spital  na boisko wprowadzono Annę Józefczyk, za Reginę KaczmarczykKamile Forczmanowicz, za Marlenę Miadzielec- Agatę Sobkowicz ,Za Marlenę Trepka - Andżelikę Bielska Za Beatę Kiersztajn – Patrycję Kiefer. Zaledwie po pięciu minutach gry Sędzina spotkania pani Anna Kalita przerwała mecz z powodu silnej ulewy jaka zapanowała na boisku w Szonowie . Po krótkiej przerwie  gra została wznowiona w której to nasza drużyna  miała przewagę. Drużyna gości  sporadycznie atakowała  jednak obrona  tym razem kierowana przez Patrycję Kiefer dzielnie przerwała ich sytuację . W 80 minucie spotkania Agata Sobkowicz zagrała do Kamili Forczmanowicz która to zdobyła czwartą bramkę dla Rolnika a zarazem pierwszą bramkę w barwach naszego klubu .Przypomnijmy iż Kamila Forczmanowicz w przerwie zimowej przeszła do naszego klubu z MUKS Tomaszów Mazowiecki. Mimo dogodnych sytuacji wynik meczu nie uległ zmianie .

Relacja dzięki  Świerszczu

autor: ~Świerszczu-11- 2010-05-22 21:14:48

avatar Pięknie dziewczyny pięknie:)