Trzy Punkty Rolnika w Kluczborku

• autor: klausik, 2010-04-26 23:13

ULKS Bogdańczowice – LKS Rolnik B. Głogówek ( 0:4) ( 0:1)

Kołodziejska ,Bielska, Kaczmarczyk x 2

W niedziele w meczu z Bogdańczowicami drugi zespół  Rolnika B. Głogówek rozpoczął rundę rewanżową w II Lidze.   Pierwotnie mecze  w tej klasie rozgrywkowe powinniśmy rozpocząć  już 11.04.2010 z LUKS Ecoren Ziemią Lubińską jednak  z powodu Żałoby Narodowej mecze te zostały odwołane.

W niedzielnym spotkaniu w roli trenera wystąpiła Halina Janoszka . Początek spotkania rozpoczął się od groźnych ataków gospodarzy . Dopiero w 10 minucie Marlena Trepka swoimi rajdami z prawej stroną boiska dala sygnał swoim koleżankom z drużyny do ataków. W 17 minucie spotkania w zamieszaniu podbramkowym przytomnie zachowuje się Barbara Kołodziejska która z bliskiej odległości pokonuje strzałem głową bramkarkę Milenę Krawczyk która to w poprzedniej rundzie broniła braw klubu KS Unia Opole. Z upływem czasu Rolnik przeważał na boisku  jednak nie potrafił udokumentować to bramkami. W 30 minucie  drużyna ULKS  była bardzo blisko wyrwania po strzale z rzutu wolnego Delfina Madej piąstkuje piłkę która to dwukrotnie odbija się od poprzeczki  i wychodzi na róg rożny . W drugiej części spotkania Trenerka Rolnika B . Głogówek Halina Janoszka dokonuję pierwszą zmianę Anna Józefczyk zastępuje Delfinę  Madej  a także na lewą pomoc przesuwa Andżelikę Bielską . Na efekty decyzji sztab Rolnika długo nie musiał czekać . Już 60 sekund później po indywidualnej akcji w Polu Karnym sfaulowana zostaje Andżelika Bielska . Sama poszkodowana pod chodzi do wykonania jedenastkę jednak strzela prosto w bramkarkę na szczęście dobitka okazała się celna   . Po zdobyciu bramki Rolnik grał coraz lepiej co udokumentował dwoma bramkami Reginy Kaczmarczyk po asystach Andżeliki Bielskiej . W końcowej części na polu gry kibice zgromadzeniu w Kluczborku zobaczyli także Kamile Forcmanowicz, Magdę Piwińska, Kingę Brończyk , Karolinę Merchut a także Darie Gromotkę  spotkania Do końcowego Gwizdka wynik nie uległ zmianie. W drugim spotkaniu Ligowym drużyna MKS Gogolin na własnym boisku uległa LUKS Ziemia Lubińska 1;16.

Już w najbliższą środę w Głogówku zostanie rozegrany zaległy mecz pomiędzy LKS Rolnik B. Głogówek a Luks Ziemia Lubińska  zapraszamy

Bramki z meczu czytaj wiecej

autor: ~ktoś 2010-04-26 21:26:38

avatar Brawo dziewczyny. A dlaczego reszty sztabu szkoeniowego nie ma na tym zdjęciu?

autor: ~anonim 2010-04-26 21:33:00

avatar Klausik na tym zdjęciu jest wirus!!!

autor: ~me 2010-04-27 12:51:11

avatar kiedy zdjecia ?

autor: ~betii 2010-04-27 15:20:35

avatar ME- bądż szczęśliwa ,że filmik już jest!! ,a zdjęcia niestety trzeba poczekać!!-wiem ,że Klausik każdą wolna chwilę spędza na pracy na stronce,wieć czekaj cierpliwie.A jak chcesz ekspresowo to fotograf robi!:):)

autor: ~me 2010-04-27 17:24:05

avatar widze dowcip ładnie wyostrzony ^^ jał

autor: ~ja 2010-04-27 18:55:20

avatar do me posłuchaj to nie dowcip i nie wyostrzony jezeli chcesz zdjęcia następnym razem wez sobie aparat na mecz i zrób zdjecie bo nie kazdy ma czas na to by siedziec i dodawac fotki bo ktos tak chce,sa wszystkie wazne informacje na stronie i to powinno sie docenic,a jezeli chcesz cos wiecej wiedziec to przedstaw sie to jutro podejde Ciebie na meczu i powiem kilka słów.