Vice Lider Pokonany !!!

• autor: Halinka, 2010-04-24 21:47

LKS Rolnik B. G³ogówek -  1 FC Katowice  3:0 ( 0:0)

Bramki M. £uczak , I Sotor , E. Paw³owska

Pi³karki Rolnika B. G³ogówek  w sobotnie popo³udnie pokona³y   1 Fc Katowice dru¿ynê która ma aspiracjê  na awans do ekstraligi 3:0.Mecz rozpocz±³ siê pod dyktando go¶ci, lecz gospodynie szybko dorówna³y przeciwniczkom i ogl±dali¶my wyrównany pojedynek.W pierwszej czê¶ci spotkania mieli¶my okazje ogl±daæ kilka ³adnych akcji z obu stron,ale ¿adna z dru¿yn nie potrafi³a pokonaæ bramkarek i pierwsza ods³ona koñczy siê remisem 0-0.

W przerwie mogli¶my us³yszeæ uwagi jakie trenerzy maja do przekazania swoim podopiecznym,ale jak mo¿na by³o zauwa¿yæ od pierwszych minut drugiej po³owy cenniejsze by³y w obozie gospodyñ,bo ju¿ w 67 minucie obejmujemy prowadzenie,a cenn± i bardzo buduj±c± bramkê dla naszego zespo³u zdobywa Magdalena £uczak.Nasze zawodniczki poczu³y siê pewniej na boisku i ju¿ 6 minut pó¼niej po b³êdzie obrony dobrze ustawiona Ilona Sotor podwy¿sza wynik na 2-0.pewne swej przewagi Rolniczki nie zwalniaj±c tempa pokaza³y mimo wymagaj±cego przeciwnika walkê do koñca i w 90minucie wynik spotkania ustala Emilia Paw³owska mecz w Szonowie koñczy siê wynikiem 3-0. Ambicja i walka do koñca pokaza³a ze mo¿na pokonaæ najlepszych.