Vice Lider Pokonany !!!

• autor: Halinka, 2010-04-24 21:47

LKS Rolnik B. G這gówek -  1 FC Katowice  3:0 ( 0:0)

Bramki M. ㄆczak , I Sotor , E. Paw這wska

Pi趾arki Rolnika B. G這gówek  w sobotnie popo逝dnie pokona造   1 Fc Katowice dru篡n która ma aspiracj  na awans do ekstraligi 3:0.Mecz rozpocz掖 si pod dyktando go軼i, lecz gospodynie szybko dorówna造 przeciwniczkom i ogl康ali鄉y wyrównany pojedynek.W pierwszej cz窷ci spotkania mieli鄉y okazje ogl康a kilka 豉dnych akcji z obu stron,ale 瘸dna z dru篡n nie potrafi豉 pokona bramkarek i pierwsza ods這na ko鎍zy si remisem 0-0.

W przerwie mogli鄉y us造sze uwagi jakie trenerzy maja do przekazania swoim podopiecznym,ale jak mo積a by這 zauwa篡 od pierwszych minut drugiej po這wy cenniejsze by造 w obozie gospody,bo ju w 67 minucie obejmujemy prowadzenie,a cenn i bardzo buduj帷 bramk dla naszego zespo逝 zdobywa Magdalena ㄆczak.Nasze zawodniczki poczu造 si pewniej na boisku i ju 6 minut pó幡iej po b喚dzie obrony dobrze ustawiona Ilona Sotor podwy窺za wynik na 2-0.pewne swej przewagi Rolniczki nie zwalniaj帷 tempa pokaza造 mimo wymagaj帷ego przeciwnika walk do ko鎍a i w 90minucie wynik spotkania ustala Emilia Paw這wska mecz w Szonowie ko鎍zy si wynikiem 3-0. Ambicja i walka do ko鎍a pokaza豉 ze mo積a pokona najlepszych.