Trzy Punkty Rolnika w Krakowie

• autor: klausik, 2010-04-22 09:09

Podgórze Kraków - LKS Rolnik B. Głogówek  1 : 2( 0:1)

Ania Żak - Ilona Sotor 41' , Jagoda Sawicka 55'

żółta Kartka : ? ( Podgórze )  Kiefer ( Rolnik)

Na mecz do Krakowa dojechaliśmy trochę spóźnieni dlatego nasze dziewczyny miały bardzo mało czasu na przeprowadzenie rozgrzewki .Jej brak można było zauważyć w pierwszych minutach meczu, ale z biegiem czasu drużyna przyjezdna nabierała wiatru w żagle i uzyskuje małą przewagę nad zespołem gospodyń, lecz nie potrafił udokumentować tego bramką. Po kwadransie  gry zawodniczki Podgórza stworzyły kilka groźnych  sytuacji jednak na posterunku była Anna Józefczyk W Odpowiedzi Jagoda Sawicka dośrodkowuje z rzutu rożnego jednak Ewa Łuczak  mija się piłką z bliskiej odległości .Kilka minut później Katarzyna Rudner  po rzucie rożnym strzela obok bramki. W ostatnich minutach pierwszej części spotkania gra toczyła się w środku pola .Na 4 minuty przed zejściem na przerwę Emilia Pawłowska zagrywa piękną piłkę miedzy obrona Podgórza  do Ilony .Sotor która będąc w sytuacji sam na sam    pokonuje stojącą w bramce Kaję Ożgo i do szatni schodzimy z jednobramkową przewagą Po zmianie stron Podgórze groźnie zaatakowało jednak defensywa Rolnika którą kierowała Monika Stroka  dobrze przerywała akcje gospodyń . W 55 minucie spotkania rzut wolny na bramkę zamieniła Jagoda Sawicka strzelając  bramkę z około 28 metra . W 61 minucie spotkania kontuzji ulega Izabela Rutkowska która zmuszona była opuścić pole gry a zastąpiła ją Marlena MIadzielec . W 76 minucie spotkania Pogórza groźnie strzela na bramkę Rolnika Anna Józefczyk Końcami palców  powstrzymuje strzał jednak piłka odbija się od linii bramkowej na szczęście Rolniczek i szybkiej interwencji Ani Józefczyk nasza drużyna nie traci bramki Prowadzimy 2 do 0 i spokojnie kontrolujemy co dzieje się na boisku ,czas płynął na naszą korzyść a Krakowianki postanowiły nie oddać 3 punktów tak łatwo i w 81minucie po błędzie naszej obrony i bramkarki strzelają bramkę i łapią realną szansę na zdobycie chociaż 1 punktu w tym spotkaniu .Na szczęście nasze dziewczyny zachowały zimną krew i wywożą z Krakowa jak cenne 3 punkty. Jest to drugie zwycięstwo Rolnika  na wyjeździe w sezonie 2009/2010 po meczu inauguracyjnym rundy Jesiennej z KS Unią Opole .dające awans naszej drużynie z 9 na 7 miejsce .

Dziękujemy Rolniczki za walkę .

Rolnik wystąpił w składzie :

Józefczyk - Stroka, Rudner, Wiecheć( Kiefer 81), Kościelniak, Łuczak E, Łuczak M, Rutkowska ( Miadzielec 61) Pawłowska, Sotor ( Trepka 90) Sawicka

Bramki czytaj więcej

autor: ~Szatan 2010-04-22 18:48:38