statystyki szczegółowe

Aktualności

1l Rolniczki Viceliderem

• autor: klausik, 2015-05-31 15:58

W dniu wczorajszym Rolniczki pewnie pokonały w Częstochowie tamtejszy Gol 1:4 i z kompletem punktów wróciły do Głogówku. Dzięki sensacyjnemu remisowi w derbach Krakowskich pomiędzy UJ Kraków a Wandą Kraków gdzie padł wynik 2:2 nasze zawodniczki awansowały na 2 miejsce w Tabeli. Awans w dniu wczorajszym  wywalczyła drużyna  PWSZ Wałbrzych po zwycięstwie z Widokiem .

Początek spotkania w Częstochowie, źle się ułożył dla naszych zawodniczek gdyż już w 6 minucie po szybkiej kontrze Katarzyna Bąk pokonuje naszą bramkarkę i Gol wychodzi na prowadzenie .              W pierwszej połowie meczu mimo chęci i ambicji naszych zawodniczek nie kleiła się nasza gra tak jak byśmy tego chcieli ,sytuacje jakie sobie  stworzyłyśmy  nie wykorzystywaliśmy lub były przerwane przez defensywę co doprowadzało do niezadowolenia ze swoich podopiecznych trenera Stanisława Dyji Dopiero w 26 minucie padł remis z lewej strony dośrodkowanie Agaty Sobkowicz na bramkę strzałem głową zamieniła Maria Hadelko. Wynik do przerwy nie uległ zmianie. Po przerwie w naszej drużynie nastąpiła podwójna zmiana za Andżelikę Bielską wprowadzona do gry  zostaje Monika Stroka natomiast Karolina Gogolin zastąpiła Annę Suchanek. W drugiej połowie nasze zawodniczki zagrały lepiej i  miały przewagę co udokumentowane było bramkami  W 60 minucie spotkania Agata Sobkowicz wykorzystuje świetnie zagranie  ze środka pola od Aleksandry Dubiel i w sytuacji sam na sam zdobywa prowadzenie  dla naszego zespołu. Niestety zaledwie 4 minuty później sędzia Ewa Żyła pokazuje żółty kartonik Aleksandrze Dubiel.  Drużyna Gospodarzy też walczyła o korzystny wynik raz po raz zagrażając pod naszą bramką . Kolejną bramkę dla naszej drużyny zdobyła Agata Sobkowicz w 79 minucie , która wykorzystała zagranie od Ilony Sotor. Również Agata Sobkowicz w 88 min otrzymuje żółtą kartką za faul. Zalewie 2 minuty później zdobywamy 4 bramkę w Częstochowie Maria Hadelko zagrywa do Agaty Sobkowicz , która zdobywa trzecią swoją bramkę. Już za tydzień w niedziele 7 czerwca o godzinie16:30 nasze zawodniczki zagrają ostatni swój mecz z Widokiem Lublin serdecznie zapraszamy

Częstochowa - LKS Rolnik B. Głogówek 1:4 ( 1:1)

bramki :

1:0 Katarzyna Bąk  (Gol) 6'

1:1 Maria Hadelko (Rolnik)24'

1:2 Agata Sobkowicz  (Rolnik) 60'

1:3  Agata Sobkowicz  (Rolnik)79'

1:4 Agata Sobkowicz  (Rolnik) 90'

ISD AJD Gol :Ciupa - Sukiennik, Rokosa, Wójcik, Jeziorska, Jędrak, Wodarz, Matczak (Woszczyńska), Dąbrowa, Klyta, Bąk

Rolnik; Ludwiczak - Bielska ( Stroka 46), Rudner, Kościelniak, Suchanek ( Gogolin 46), Sotor, Dubiel, Pawłowska,Kiersztajn, Sobkowicz, Hadelko

Żółte Kartki :Aleksandra  Dubiel, Agata Sobkowicz

Sędzie ; Ewa Żyła ( Dolnośląski ZPN) Dorota Dymek ( Opolski ZPN),Magdalena Bilska ( Małopolski ZPN )