statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis na zakończenie sezonu

• autor: klausik, 2015-03-22 18:08

Piłkarki LKS Rb.Kocur Głogówek w ostatnim meczu ligowym w Głogówku zremisowały z drużyną Gol Częstochowa 3:3.
Początek spotkania rozpoczął się dobrze dla naszych zawodniczek w 3 minucie spotkania Rolniczki wyszły na prowadzenie po bramce Kingi Ejzel. W 15 minucie spotkania nasze zawodniczki powinny prowadzić już 2:0 jednak Kinga Ejzel minimalnie strzela obok bramki. Drużyna Gości w 18 minucie doprowadza do remisu. Po zmianie stron mecz się ożywił ,a w 24 minucie Gol wyszedł na prowadzenie po bramce Aleksandry Jędrak. Niestety minutę później na Natalia Klyta podwyższa na 1:3. Nasze zawodniczki jednak nie poddały się i za sprawą Darii Kasperskiej zdobywają kolejną bramkę. W 35 minucie spotkania faulowana zostaję Daria Kasperska, a rzut wolny na bramkę zamieniła Ilona Sotor wynik do końca nie uległ zmianie. Tym oto meczem nasze zawodniczki zakończyły sezon futsalowy zdobywając srebrny medal. Gratulujemy zawodniczkom, jak również sztabowi trenerskiemu kolejnego sukcesu.

LKS RB Kocur Głogówek - Gol Częstochowa 3:3 (1:1)