Rolnik B.Głogówek - strona oficjalna

Strona klubowa

Opolskie

 

 

Fan Page LKS Rolnik

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 297, wczoraj: 555
ogółem: 3 000 909

statystyki szczegółowe

Aktualności

AZS SMS Junior Saller Cup 2015. Rolniczki na 7 miejscu.

  • autor: klausik, 2015-02-23 21:22

W sobotę podopieczne Klaudii Golasz oraz Beaty Kiersztajn gościnnie brały udział w turnieju AZS SMS Junior Saller Cup 2015 , we Wrocławiu. W turnieju zmierzyło się 16 drużyn podzielonych na 4 grupy oprócz 7 miejsca nasze zawodniczki zdobyły bagaż doświadczeń który mamy nadzieje wykorzystają najbliższym czasie. Dziękujemy drużynie KS AZS Wrocław za zaproszenie

Poniżej przedstawiamy wyniki Turnieju:

Grupa A
Gol I – COMT 4:3 (Chóras 2, Liczko 2 oraz Kruk, Ładocha, Klimek)
AFC – AZS II 2:2 (Szczepaniak, Urbanek oraz Frankowska, Świdurska)
COMT - AFC 0:0
AZS II – Gol I 2:4 (Bawaj 2 Kostrzewa 2 oraz Chóras 2)
Gol I – AFC 2:1 (Liczko, Chóras oraz 5)
COMT – AZS II 3:2 ( Klimek 2, Chwała oraz Kwocz, Półrolniczak)

1. Gol I Częstochowa 9 10:6
2. Comt Bolesławiec 4 6:6
3. AFC Kościan 2 3:4
4. AZS II Wrocław 1 8:9

Grupa B
Gol II – Wołów 0:1 (Wiśniewska)
Kraków – AZS I 4:2 (Gec 2, Gacek, Zieniewicz oraz Przelicka, Koronkiewicz)
Wołów – Kraków 1:4 (Cyrankowska oraz 5x2, 10, 8)
AZS I – Gol II 8:0 Pompa 3, Tulikowska 2, Iskrzyńska, Słota, Chudzik)
Gol II – Kraków 0:5 (10x 3, Gacek, Szczepanik)
Wołów – AZS I 1:10 (Metłok oraz Iskrzyńskax3, Słotax2, Pompax2, Tulikowskax2, Koronkiewicz)

1. Bronowianka Kraków 9 13:3
2. AZS I Wrocław 6 20:5
3. UKS Wołów 3 3:14
4. Gol II Częstochowa 0 0:14


Grupa C
Rolnik – Gmina Oleśnica 3:0 (Adamczyk, Chruściel, Farbasiewicz)
Inowrocław II – AZS III 9:0 (Szczepaniak 3, Bultrowicz 2, Polewska 2, Wcisło, Kaczmarek)
AZS III – Oleśnica 0:12 (Mularczyk x6 Wilgosz x 3, Dolińska, Michalik x2)
Rolnik – Inowrocław II 2:0 (Adamczyk, Dominowska)
Oleśnica – Inowrocław II 1:3 (Mularczyk, oraz Polewska, Bultrowicz 2)
Rolnik – AZS III 9:0 (Sobczak x3, Adamczyk, Kot x3, Gaida x2

1. Rolnik Głogówek 9 14:0
2. UKS II Inowrocław 6 12:3
3. Suces Gmina Oleśnica 3 13:6
4. AZS III Wrocław 0 0:20


Grupa D
Łódź – Bierutów 3:1 (Długoszewska, Prusińska x2 oraz Jabłońska)
Inowrocław I – Bielawianka 1:7 (Tomczak oraz Czerwińska x2, Szczepańska x2, Silny x2, Gnyl)
Bierutów – Inowrocław I 3:4 (Jabłońska x3 oraz Żakiewicz, Hoduń x3)
Bielawianka – Łódź 6:0 (Szczepańskax2, Silny, Gnyl, Sokołowska, Kruk)
Łódź – Inowrocław 5:3 (Kałużna x4, Długoszewska oraz Żakiewicz x2, Tomczak)
Bierutów – Bielawianka 0:4 (Silnyx2, Czerwińska, Gnyl)

1. Bielawianka Bielawa 9 17:1
2. UKS SMS Łódź 6 8:10
3. UKS I Inowrocław 3 8:12
4. UKS Bierutów 0 4:11


Faza grupowa II

Grupa E:
Gol I – AZS I 2:4 (Chóras, Grajcar oraz Pompa x 3, Koronkiewicz)
SMS – Rolnik 5:4 (Kałużna x4, Prusińska oraz Kot x2, Sobczak, Gaida)
AZS I – Rolnik 3:1 (Tulikowska, Pompa, Frosztęga, Słota oraz Kot).
Gol I – SMS Łódź 2:1 (Chóras x2 oraz Kałużna)
Gol I – Rolnik 6:1 (Chóras x3, Liczko x3 oraz Kot)
AZS I – Łódź 1:2 (Koronkiewicz oraz Twardowska,Kałużna)

1. AZS I Wrocław 6 8:5
2. UKS Łódź 6 8:6
3. Gol I Częstochowa 6 10:6
4. Rolnik Głogówek 0 6:16


Grupa F
Bolesławiec – Bielawa 0:5 (Czerwińska x2, Szczepańska, Sokołowska, Kruk)
Inowrocław II – Bielawa 0:7 (Kaźmierczak, Szczepańska x2, Czerwińska x2, Kruk x2)
Kraków - Bolesławiec 4:2 (Gacek x2, Zieniewicz, 10 oraz Klimek, Kruk)
Kraków – Inowrocław II 2:1 (Zieniewicz,Gacek oraz Bultrowicz)
Bolesławiec – Ino II 2:1 (8, 4 oraz Bultrowicz)
Kraków – Bielawa 1:6 (Gacek oraz Gnyl, Kruk, Czerwińska, Sokołowska, M. Kruk, Z. Kruk )

1. Biewianka Bielawa 9 18:1
2. Bronowianka Kraków 6 7:9
3. COMT Bolesławiec 3 3:8
4. UKS II Inowrocław 0 2:11

Grupa G
Oleśnica – Gol II 7:0 (Dolińska, Piatek, Mularczyk x3, Wilgosz, Michalik)
Kościan – Gol II 2:0
Oleśnica – Bierutów 2:2
Bierutów – Kościan 4:2 (Jabłońska x2, Walkowska x2 oraz Martyja x2)
Kościan - Oleśnica 0:1 (Piątek)
Gol II – Bierutów 0:3 (Moś x2, Walkowska)

1. Sukces Gmina Oleśnica 7 10:2
2. UKS Bierutów 7 9:4
3. AFC Kościan 3 4:5
4. Gol II Częstochowa 0 0:12

Grupa H
Wołów - AZS II 3:1 (Gomułka, Wiśniewska, Cyrankowska oraz 1)
Inowrocław I – AZS III 10:0 (Żakiewicz x2, Tomczak x3, Kołodziejczyk x3 Hoduń x2)
Wołów – AZS III 6:0 (Gomułka x2, Cyrankowska, Michta, Matłok x2)
Inowrocław I – AZS II 4:2 (Tomczak, Żakiewicz, Kołodziejczyk, Hoduń oraz Kostrzewa, 17
AZS II – AZS III 12:2 (Kogutek x4, Frankowska, Świdurska, Kasprzykowska, Ścigajło, Kwocz, Kostrzewa x3oraz Sieradzka x2)
Wołów – Inowrocław I 1:10 (Cyrankowska oraz Żakiewicz x3, Hoduń x3, Kołodziejczyk x4)

1. UKS I Inowrocław 9 24:3
2. UKS Wołów 6 10:11
3. AZS II Wrocław 3 15:9
4. AZS III Wrocław 0 2:28

Półfinały:
Miejsca 1 – 4
AZS I – Kraków 4:2 (Tulikowska, Pompa 2, Skrzyńska oraz 14, 5)
Łódź – Bielawa 1:6 (Kałużna oraz Szczepańsk x2, Gnyl, M. Kruk, T. Kruk, Czerwińska)

Miejsca 5 – 8
Gol I - Inowrocław II 3:1 (Chóras x2, Liczko oraz 12)
Rolnik – Bolesławiec 4:5 (Kot x3, Adamczyk oraz Balińska x3, Ładocha, Klimek)

Miejsca 9 – 12
Oleśnica – Inowrocław I 0:7 (Tomczak x2, Żakiewicz x3, Hoduń x2)
Bierutów – Wołów

Miejsca 13 – 16
Kościan – AZS III 9:1 (Bródka, Dorynek x2 Ostant x2, Urbanek, Czaińska, Matyja, Skrzypczak oraz Sieradzka)
Gol II – AZS II 0:3 (17, Kostrzewa, 3)

Finały:
Miejsce 1
AZS I – Bielawianka 0:1 (Szczepańska Zuzanna)

Miejsce 3
Kraków – Łódź 1:3 (10 oraz 10 x2, 22)

Miejsce 5
Gol I – Bolesławiec 2:3 (Chóras oraz 16, 14, 4)

Miejsce 7
Inowrocław II – Rolnik 2:3 (11 x2 oraz Kot x3)

Miejsce 9
Inowrocław I – Bierutów 3:3 po dogrywce 4:3
(Żakiewicz x2, Hoduń, samobójcza oraz 5 x3)

Miejsce 11
Oleśnica – Wołów 4:0 (2, 7 x2, 9)

Miejsce 13
Kościan – AZS II 2:5 (10, 3 oraz 32 x2, 17, samobójcza, Kostrzewa)

Miejsce 15
AZS III – Gol II 0:8 (Ozierańska x4, Młynek, Kaczyńska, Papadziuk, Janik)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [330]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

22

12-2017

piątek