statystyki szczegółowe

Aktualności

Futsal: Porażka z Liderem

• autor: klausik, 2014-12-01 00:12

W pierwszym meczu ekstralidze futsalu kobiet nasze piłkarki mimo ambitnej walki uległy aktualnemu Mistrzowi Polski Uj Kraków 1:4 (0:0).Honorowa bramkę dla Rolnika zdobyła Aleksandra Dubiel.

Sobotnie spotkanie było bardzo wyrównane szczególnie w pierwszej połowie gdzie utrzymywał się do przerwy wynik 0:0. Druga połowa rozpoczęła się bardziej nerwowa a w 22 minucie na prowadzenie wyszła drużyna gości po bramce Justyny Maziarz. Niestety po stracie bramki nasz zespół zagrał jeszcze bardziej nerwowo tracąc trzy bramki w trzech minutach. Rolniczki nie powinny przegrać taka ilością bramek, ponieważ krakowianki nie miały tak olbrzymiej przewagi nad nami, jakby wskazywał na to wynik. Należy jednak zauważyć, że mimo dużego osłabienia kadrowego, zawodniczki walczyły ambitnie do samego końca.Kolejny mecz ligowy Rolniczki zagrają 14 grudnia w Poznaniu.

LKS RB Kocur Głogówek – UJ Kraków 0:0 1:4

0:1 Justyna Maziarz 22’24

0:2 Karolina Gruszka 32’20

0:3 Anna Zapała 33’15

0:4 Małgorzata Bartosiewicz 35’8

1:4  Aleksandra Dubiel 36’05

Skład LKS RB Kocur Głogówek – Miadzielec Marlena. Emilia Pawłowska, Ilona Sotor, Daria Kasperska, Aleksandra Dubiel, Barbara Kołodziejska, Andżelika Bielska, Ewa Duda Beata Kiersztajn, Magdalena Kościelniak, Katarzyna Rudner

Skład AZS UJ Kraków – Anna Popławska, Małgorzata Bartosiewicz, Karolina Gruszka, Natalia Sitarz, Kinga Wilki, Wioletta Myjak, Anna, Adamska Angelika Biskup, Kamila Darda, Magdalena Gozdecka, Magdalena Knysak, Katarzyna Ładocha, Justyna Maziarz, Anna Zapała