Rolnik B.G這g闚ek - strona oficjalna

Aktualno軼i

Hit Kolejki dla Rolnika. Lider w G這g闚ku

• autor: klausik, 2014-08-25 15:34

W dniu wczorajszym pi趾arki Rolnika B. G這gówek w hicie kolejki pokona造 dru篡n PWSZ Wa豚rzych 3:1 i po drugiej kolejce nadal lideruj w Grupie Po逝dniowej.

Rolniczki do tego meczu przyst徙i造 bardzo zmotywowane wiedz帷 瞠  Beniaminek  z Wa豚rzych w tym okienku transferowym bardzo si wzmocni, pozyskuj帷 kluczowe zawodniczki min. do鈍iadczona bramkark Reprezentacji Polski Seniorek  Dari Anto鎍zyk, która w poprzednim sezonie reprezentowa豉 klub Ajaks Amsterdam , Magdalen Konopa, Aleksandr Bosacka, Kamila Oko Zag喚bie Lubin oraz Klaudi Mi喚k, Edyt Botor i Dari Plut. Mecz móg si podoba kibicom obfitowa waleczno軼i, ambitna walk z obu stron, wielu ciekawych sytuacji podbramkowych oraz bramek.

Pierwsza cz窷 spotkania toczy豉 si g這wnie w 鈔odkowej strefie boiska. Z up造wem czasu obie dru篡ny stwarza造 sobie sytuacje strzeleckie. Najlepsze okazj w dru篡nie gospodarzy mia造 Kamila Oko, Klaudia Mi貫k jednak na posterunku by豉 Jessica Ludwiczak.Nasze zawodniczki te mia造 swoje sytuacj jednak 鈍ietnie nad przedpolu bramkowy zachowywa豉 si Reprezentantka Polski Daria Anto鎍zyk. Kluczow akcj w 40 minucie przeprowadzi造 Rolniczki  wtedy to Anna Suchanek 安ietnie zagrywa do Agaty Sobkowicz, która zdobywa prowadzenie dla naszego zespo逝. Po zmianie stron z minuty na minut nasza dru篡na przewa瘸豉 co uda這 si udokumentowa drug bramk dla naszego zespo逝 po strzale Marii Hadelko w 55 minucie, która wykorzysta豉 zagranie od Emilii Paw這wskiej. Mecz w Wa豚rzych troch zaostrzy o czym mówi ó速e kartki, które to S璠zia Niedzielnego spotkania Pani Sonia Zawisz pokaza豉 Annie Suchanek w 57 minucie spotkania oraz Aleksandrze Bosackiej w 59 minucie spotkania. W 73 minucie meczu na p造cie boiska pojawi豉 si Agata Sudo powracaj帷a do gry po kontuzji, która to zast徙i豉 Dari Kaspersk. Zaledwie 60 sekund pó幡iej w dru篡nie Rolnika nast徙i豉 kolejna zmiana Karolina Gogolin zast徙i豉 Mari Hadelko. Gospodynie walczy造 ambitnie do samego ko鎍a zdobywaj帷 honorow bramk w 87 minucie spotkania po strzale Katarzyny Brzeskiej. Jednak kolejny raz charakter pokaza造 nasze dziewczyny w 88 minucie podwy窺zaj帷 na 3:1 po bramce Agary Sobkowicz, która wykorzysta豉 bardzo dobre zagranie Agaty Sudo. Blisko zmniejszenia strat by造 w ko鎍ówce meczu zawodniczki z Wa豚rzycha jednak pi趾 zmierzaj帷 do pustej bramki wybi豉 Katarzyna Rudner. W 90 minucie spotkania nast徙i豉 kolejna zmiana w naszym zespole wprowadzona do gry zosta豉  Aleksandra Dubiel, która zast徙i豉 zdobywczyni dwóch bramek dla naszej ekipy Agat Sobkowicz.

Rolniczki po bardzo dobrej grze zdobywaj kolejne trzy punkty i z dorobkiem 6 punktów lideruj w Tabeli Po逝dniowej. Ju za tydzie nasze zawodniczki w niedziele 31.08.2014 o godzinie 11:00 rozegraj kolejne ci篹kie spotkanie tym razem naszym przeciwnikiem b璠zie zespól UJ Kraków. Ju teraz wszystkich sympatyków zapraszamy do G這gówka.

PWSZ Wa豚rzych - LKS Rolnik B. G這gówek 1:3 (0:1)

Bramka dla Wa豚rzycha; Katarzyna Brzeska

Bramki dla Rolnika : Agata Sobkowicz 40' 88. Maria Hadelko 55"

ó速e kartki Aleksandra Bosacka ( PWSZ) Anna Suchanek  ( Rolnik)

Sk豉d: Ludwiczak-Stroka, Ko軼ielnak, Rudner, Suchanek, Sotor, Kasperska(Sudo 73) Wojcik, Paw這wska,Sobkowicz,*Dubiel 90),Hadelko(Gogolin 74)

Galeria zdj耩

nowa-galeria-5765239.jpg nowa-galeria-5765240.jpg nowa-galeria-5765242.jpg

Dodaj sw鎩 komentarz

Autor: Tre嗆:pozosta這 znak闚:

Najbli窺ze spotkanie

W najbli窺zym czasie zesp馧 nie rozgrywa 瘸dnego spotkania.

pi徠ek

鈔oda