statystyki szczegółowe

Aktualności

1L Lider po I kolejce i debiut

• autor: klausik, 2014-08-17 22:13

Piłkarki Rolnika B. Głogówek z dniu wczorajszym zwycięstwem rozpoczęły kolejny sezon ligowych rozgrywkach o Mistrzostwo i ligi pewnie pokonując drużynę Wandy Kraków 6:1 Bramki Agaty Sobkowicz x 2,Magdaleny Wojcik Katarzyny Rudner, Marii Hadelko, Anny Suchanek. Debiut w I lidze z kolei odnotowała Aleksandra Dubiel.

Początek spotkania to przewaga naszej drużyny, która stwarzała sobie kilka sytuacji podbramkowych na I bramkę kibice zgromadzeni w Głogówku musieli poczekać do 4 minuty wtedy akcję  Wojcik – Suchanek- Pawłowska świetnie zakończyła Agata Sobkowicz zdobywając pierwszą bramkę dla naszego zespołu.  Po zdobyciu prowadzenia Rolniczki  nadal stwarzały sobie sytuacje strzeleckie  Goście jednak broniąc  całym zespołem skutecznie przeszkadzały naszym zawodniczkom. W 39 minucie spotkania blisko wyrównania była nawet drużyna z Wandy Kraków z dalszej Odległości Weronika Żak  zdecydowała się na strzał piłka niesiona nieco przez wiatr  trafiła w poprzeczkę  W doliczonym czasie  Gry Magdalena Wojcik podwyższa na 2:0 dzięki czym Rolniczki na przerwę schodziły z dwubramkowym prowadzeniem.Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie Rolniczki nadal atakowały bramkę krakowianek jednak na kolejna bramkę kibice zgromadzenie na trybunach musieli poczekać do 59 minuty wtedy to Katarzyna Rudner zdobywa piękną bramkę po zagraniu Marii Hadelko. Minutę później nastąpiła podwójna zmiana w naszym zespole za Monikę Stroka wprowadzona została Aleksandra Dubiel, która zanotowała swój pierwszy występ w rozgrywkach o Mistrzostwo I Ligi kobiet. Oraz wprowadzona do gry została Karolina Gogolin, która zastąpiła Katarzynę Rudner. W 62 minucie Kinga Zborowska wykorzystując błąd w naszej defensywie zdobywa bramkę dla Wandy Kraków zatem mamy 3:1 dla naszej drużyny. W 71 minucie Spotkania Rolniczki podwyższają na 4:1 akcje Pawłowska – Sotor skutecznie celnym trafieniem zakończyła Maria Hadelko. Minutę później nastąpiła kolejna zmiana w naszej drużynie za Marię Hadelko do gry wprowadzona została Sandra Kampka. W 78 minucie spotkania dośrodkowanie z rzutu rożnego  Darii Kasperskiej na bramkę zamieniła Anna Suchanek, która zdobyła swoją pierwsza bramkach w rozgrywkach I Ligi a zarazem 5 w meczu z Wandeczkami. Zaledwie 6 minut później Agata Sobkowicz ustala wynik spotkania  na 6:1 wykorzystując zagranie od Ilony Sotor. Wynik do końca nie uległ zmianie. Już w najbliższą niedziele nasze zawodniczki czeka bardzo ciężkie spotkanie z Beniaminkiem Ligi PWZS Wałbrzych, w którym w okienku transferowym bardzo mocno się wzmocnił kilkoma zawodniczkami  z Kraju jak i zagranicy. Mniemy nadzieje i trzymamy kciuki za Rolniczki aby z wyjazdowego meczu powróciły z kompletem punktów.

LKS Rolnik B. Głogówek- KS Wanda Kraków 6:1 (2:0)

Bramki :Agata Sobkowicz 5' 84, Magdalena Wojcik 45+1, Katarzyna Rudner 59', Maria Hadelko 71', Anna Suchanek 78',

Skład Rolnika:Ludwiczak- Stroka ( Dubiel 60'), Rudner( Gogolin 60'), Koscielniak, Suchanek, Wojcik( Bielska 85') Pawłowska, Kasperska, Sotor, Sobkowicz, Hadelko (Kampka 72')