Rolnik B.Głogówek - strona oficjalna

Strona klubowa

Opolskie

 

 

Fan Page LKS Rolnik

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 403, wczoraj: 222
ogółem: 3 001 592

statystyki szczegółowe

Aktualności

Poznaliśmy Terminarz I Ligi

  • autor: admin, 2014-06-27 18:18

 

 

 I kolejka – 17 sierpnia – obligatoryjnie

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS UJ Kraków

LKS Rolnik B. Głogówek – KS Wanda Kraków

 MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin

ŁKS Korona Łaszczów – ISD-AJD Gol Częstochowa

 MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – ULKS Bogdańczowice

 

I kolejka – 17 sierpnia – obligatoryjnie

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS UJ Kraków
LKS Rolnik B. Głogówek – KS Wanda Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin
ŁKS Korona Łaszczów – ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – ULKS Bogdańczowice

II kolejka – 24 sierpnia – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ULKS Bogdańczowice
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ŁKS Korona Łaszczów
KS Wanda Kraków - MUKS Sokół Kolbuszowa
AZS PWSZ Wałbrzych - LKS Rolnik B. Głogówek

III kolejka – 30/31 sierpnia

LKS Rolnik B. Głogówek - AZS UJ Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS PWSZ Wałbrzych
ŁKS Korona Łaszczów - KS Wanda Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - UKS Widok SP 51 Lublin
ULKS Bogdańczowice - ISD-AJD Gol Częstochowa

IV kolejka – 6 września – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
KS Wanda Kraków - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ULKS Bogdańczowice
AZS PWSZ Wałbrzych - ŁKS Korona Łaszczów
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Sokół Kolbuszowa

V kolejka – 21 września - obligatoryjnie

MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS UJ Kraków
ŁKS Korona Łaszczów - LKS Rolnik B. Głogówek
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS PWSZ Wałbrzych
ULKS Bogdańczowice - KS Wanda Kraków
ISD-AJD Gol Częstochowa - UKS Widok SP 51 Lublin

VI kolejka – 27/28 września

AZS UJ Kraków - UKS Widok SP 51 Lublin
KS Wanda Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
AZS PWSZ Wałbrzych - ULKS Bogdańczowice
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
MUKS Sokół Kolbuszowa - ŁKS Korona Łaszczów

VII kolejka – 4/5 października

ŁKS Korona Łaszczów - AZS UJ Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - MUKS Sokół Kolbuszowa
ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek
ISD-AJD Gol Częstochowa - AZS PWSZ Wałbrzych
UKS Widok SP 51 Lublin - KS Wanda Kraków

VIII kolejka – 11/12 października

AZS UJ Kraków - KS Wanda Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS Widok SP 51 Lublin
LKS Rolnik B. Głogówek - ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Sokół Kolbuszowa - ULKS Bogdańczowice
ŁKS Korona Łaszczów - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

IX kolejka – 26 października – obligatoryjnie

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS UJ Kraków
ULKS Bogdańczowice - ŁKS Korona Łaszczów
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Sokół Kolbuszowa
UKS Widok SP 51 Lublin - LKS Rolnik B. Głogówek
KS Wanda Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych - See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/terminarz-i-ligi-201415---grupa-poludnie_1525#middlecontent
I kolejka – 17 sierpnia – obligatoryjnie

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS UJ Kraków
LKS Rolnik B. Głogówek – KS Wanda Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin
ŁKS Korona Łaszczów – ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – ULKS Bogdańczowice

II kolejka – 24 sierpnia – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ULKS Bogdańczowice
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ŁKS Korona Łaszczów
KS Wanda Kraków - MUKS Sokół Kolbuszowa
AZS PWSZ Wałbrzych - LKS Rolnik B. Głogówek

III kolejka – 30/31 sierpnia

LKS Rolnik B. Głogówek - AZS UJ Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS PWSZ Wałbrzych
ŁKS Korona Łaszczów - KS Wanda Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - UKS Widok SP 51 Lublin
ULKS Bogdańczowice - ISD-AJD Gol Częstochowa

IV kolejka – 6 września – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
KS Wanda Kraków - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ULKS Bogdańczowice
AZS PWSZ Wałbrzych - ŁKS Korona Łaszczów
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Sokół Kolbuszowa

V kolejka – 21 września - obligatoryjnie

MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS UJ Kraków
ŁKS Korona Łaszczów - LKS Rolnik B. Głogówek
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS PWSZ Wałbrzych
ULKS Bogdańczowice - KS Wanda Kraków
ISD-AJD Gol Częstochowa - UKS Widok SP 51 Lublin

VI kolejka – 27/28 września

AZS UJ Kraków - UKS Widok SP 51 Lublin
KS Wanda Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
AZS PWSZ Wałbrzych - ULKS Bogdańczowice
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
MUKS Sokół Kolbuszowa - ŁKS Korona Łaszczów

VII kolejka – 4/5 października

ŁKS Korona Łaszczów - AZS UJ Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - MUKS Sokół Kolbuszowa
ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek
ISD-AJD Gol Częstochowa - AZS PWSZ Wałbrzych
UKS Widok SP 51 Lublin - KS Wanda Kraków

VIII kolejka – 11/12 października

AZS UJ Kraków - KS Wanda Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS Widok SP 51 Lublin
LKS Rolnik B. Głogówek - ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Sokół Kolbuszowa - ULKS Bogdańczowice
ŁKS Korona Łaszczów - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

IX kolejka – 26 października – obligatoryjnie

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS UJ Kraków
ULKS Bogdańczowice - ŁKS Korona Łaszczów
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Sokół Kolbuszowa
UKS Widok SP 51 Lublin - LKS Rolnik B. Głogówek
KS Wanda Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych - See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/terminarz-i-ligi-201415---grupa-poludnie_1525#middlecontent
I kolejka – 17 sierpnia – obligatoryjnie

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS UJ Kraków
LKS Rolnik B. Głogówek – KS Wanda Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin
ŁKS Korona Łaszczów – ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – ULKS Bogdańczowice

II kolejka – 24 sierpnia – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ULKS Bogdańczowice
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ŁKS Korona Łaszczów
KS Wanda Kraków - MUKS Sokół Kolbuszowa
AZS PWSZ Wałbrzych - LKS Rolnik B. Głogówek

III kolejka – 30/31 sierpnia

LKS Rolnik B. Głogówek - AZS UJ Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS PWSZ Wałbrzych
ŁKS Korona Łaszczów - KS Wanda Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - UKS Widok SP 51 Lublin
ULKS Bogdańczowice - ISD-AJD Gol Częstochowa

IV kolejka – 6 września – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
KS Wanda Kraków - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ULKS Bogdańczowice
AZS PWSZ Wałbrzych - ŁKS Korona Łaszczów
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Sokół Kolbuszowa

V kolejka – 21 września - obligatoryjnie

MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS UJ Kraków
ŁKS Korona Łaszczów - LKS Rolnik B. Głogówek
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS PWSZ Wałbrzych
ULKS Bogdańczowice - KS Wanda Kraków
ISD-AJD Gol Częstochowa - UKS Widok SP 51 Lublin

VI kolejka – 27/28 września

AZS UJ Kraków - UKS Widok SP 51 Lublin
KS Wanda Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
AZS PWSZ Wałbrzych - ULKS Bogdańczowice
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
MUKS Sokół Kolbuszowa - ŁKS Korona Łaszczów

VII kolejka – 4/5 października

ŁKS Korona Łaszczów - AZS UJ Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - MUKS Sokół Kolbuszowa
ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek
ISD-AJD Gol Częstochowa - AZS PWSZ Wałbrzych
UKS Widok SP 51 Lublin - KS Wanda Kraków

VIII kolejka – 11/12 października

AZS UJ Kraków - KS Wanda Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS Widok SP 51 Lublin
LKS Rolnik B. Głogówek - ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Sokół Kolbuszowa - ULKS Bogdańczowice
ŁKS Korona Łaszczów - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

IX kolejka – 26 października – obligatoryjnie

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS UJ Kraków
ULKS Bogdańczowice - ŁKS Korona Łaszczów
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Sokół Kolbuszowa
UKS Widok SP 51 Lublin - LKS Rolnik B. Głogówek
KS Wanda Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych - See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/terminarz-i-ligi-201415---grupa-poludnie_1525#middlecontent
I kolejka – 17 sierpnia – obligatoryjnie

AZS PWSZ Wałbrzych – AZS UJ Kraków
LKS Rolnik B. Głogówek – KS Wanda Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin
ŁKS Korona Łaszczów – ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – ULKS Bogdańczowice

II kolejka – 24 sierpnia – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ULKS Bogdańczowice
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ŁKS Korona Łaszczów
KS Wanda Kraków - MUKS Sokół Kolbuszowa
AZS PWSZ Wałbrzych - LKS Rolnik B. Głogówek

III kolejka – 30/31 sierpnia

LKS Rolnik B. Głogówek - AZS UJ Kraków
MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS PWSZ Wałbrzych
ŁKS Korona Łaszczów - KS Wanda Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - UKS Widok SP 51 Lublin
ULKS Bogdańczowice - ISD-AJD Gol Częstochowa

IV kolejka – 6 września – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
KS Wanda Kraków - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
UKS Widok SP 51 Lublin - ULKS Bogdańczowice
AZS PWSZ Wałbrzych - ŁKS Korona Łaszczów
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Sokół Kolbuszowa

V kolejka – 21 września - obligatoryjnie

MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS UJ Kraków
ŁKS Korona Łaszczów - LKS Rolnik B. Głogówek
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS PWSZ Wałbrzych
ULKS Bogdańczowice - KS Wanda Kraków
ISD-AJD Gol Częstochowa - UKS Widok SP 51 Lublin

VI kolejka – 27/28 września

AZS UJ Kraków - UKS Widok SP 51 Lublin
KS Wanda Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa
AZS PWSZ Wałbrzych - ULKS Bogdańczowice
LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.
MUKS Sokół Kolbuszowa - ŁKS Korona Łaszczów

VII kolejka – 4/5 października

ŁKS Korona Łaszczów - AZS UJ Kraków
MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - MUKS Sokół Kolbuszowa
ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek
ISD-AJD Gol Częstochowa - AZS PWSZ Wałbrzych
UKS Widok SP 51 Lublin - KS Wanda Kraków

VIII kolejka – 11/12 października

AZS UJ Kraków - KS Wanda Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych - UKS Widok SP 51 Lublin
LKS Rolnik B. Głogówek - ISD-AJD Gol Częstochowa
MUKS Sokół Kolbuszowa - ULKS Bogdańczowice
ŁKS Korona Łaszczów - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

IX kolejka – 26 października – obligatoryjnie

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS UJ Kraków
ULKS Bogdańczowice - ŁKS Korona Łaszczów
ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Sokół Kolbuszowa
UKS Widok SP 51 Lublin - LKS Rolnik B. Głogówek
KS Wanda Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych - See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/terminarz-i-ligi-201415---grupa-poludnie_1525#middlecontent

 

II kolejka – 24 sierpnia – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ULKS Bogdańczowice

ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

 UKS Widok SP 51 Lublin - ŁKS Korona Łaszczów

 KS Wanda Kraków - MUKS Sokół Kolbuszowa

AZS PWSZ Wałbrzych - LKS Rolnik B. Głogówek

 

III kolejka – 30/31 sierpnia

LKS Rolnik B. Głogówek - AZS UJ Kraków

 MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS PWSZ Wałbrzych

ŁKS Korona Łaszczów - KS Wanda Kraków

 MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - UKS Widok SP 51 Lublin

 ULKS Bogdańczowice - ISD-AJD Gol Częstochowa

 

IV kolejka – 6 września – obligatoryjnie

AZS UJ Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa

 KS Wanda Kraków - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

UKS Widok SP 51 Lublin - ULKS Bogdańczowice

AZS PWSZ Wałbrzych - ŁKS Korona Łaszczów

 LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Sokół Kolbuszowa

 

V kolejka – 21 września - obligatoryjnie

MUKS Sokół Kolbuszowa - AZS UJ Kraków

ŁKS Korona Łaszczów - LKS Rolnik B. Głogówek

 MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS PWSZ Wałbrzych

 ULKS Bogdańczowice - KS Wanda Kraków

ISD-AJD Gol Częstochowa - UKS Widok SP 51 Lublin

 

VI kolejka – 27/28 września

AZS UJ Kraków - UKS Widok SP 51 Lublin

KS Wanda Kraków - ISD-AJD Gol Częstochowa

 AZS PWSZ Wałbrzych - ULKS Bogdańczowice

LKS Rolnik B. Głogówek - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

 MUKS Sokół Kolbuszowa - ŁKS Korona Łaszczów

VII kolejka – 4/5 października

ŁKS Korona Łaszczów - AZS UJ Kraków MUKS

 Dargfil Tomaszów Maz. - MUKS Sokół Kolbuszowa

ULKS Bogdańczowice - LKS Rolnik B. Głogówek

 ISD-AJD Gol Częstochowa - AZS PWSZ Wałbrzych

UKS Widok SP 51 Lublin - KS Wanda Kraków

 

VIII kolejka – 11/12 października

AZS UJ Kraków - KS Wanda Kraków

 AZS PWSZ Wałbrzych - UKS Widok SP 51 Lublin

 LKS Rolnik B. Głogówek - ISD-AJD Gol Częstochowa

 MUKS Sokół Kolbuszowa - ULKS Bogdańczowice

 ŁKS Korona Łaszczów - MUKS Dargfil Tomaszów Maz.

 

IX kolejka – 26 października – obligatoryjnie

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. - AZS UJ Kraków

ULKS Bogdańczowice - ŁKS Korona Łaszczów

 ISD-AJD Gol Częstochowa - MUKS Sokół Kolbuszowa

UKS Widok SP 51 Lublin - LKS Rolnik B. Głogówek

 KS Wanda Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [452]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa

21

12-2017

czwartek

22

12-2017

piątek

23

12-2017

sobota

24

12-2017

niedziela