Rolnik B.G這g闚ek - strona oficjalna

Aktualno軼i

U- 18 Rolnik z Br您owym Medalem

• autor: admin, 2014-06-24 20:15

Pi趾arki Rolnika B. G這gówek powtórzy造 w Cz瘰tochowie sukces z 2003 roku i zdoby造 br您owy kr捫ek Mistrzostw Polski juniorek do lat 19.

Drog do medalu nasze zawodniczki rozpocz窸y w eliminacjach i nie mia造 w nich 瘸dnych k這potów. Pokona造 bowiem 3-0 ULKS Bogda鎍zowice ( bramki Kiersztajn, Agata Sobkowicz, Kinga Pardus) 12-0 Chemika K璠zierzyn-Ko幢e (bramki: Sobkowicz x4,Fiebich, Hadelko, Pardus, Kiersztajn’, sam (? 45’),  Gogolin, Kontny, P Suchanek) i 9-0 KKS Zabrze (bramki: Hadelko x3, Gogolin x2’, Sobkowicz x3, Pardus Kolejnym etapem by pó貨ina w Krakowie, który zako鎍zy造 z kompletem punktów. Podopieczne trenera Stanis豉wa Dyi pokona造: AZS UJ Kraków 6-0 (bramki:  Hadelko x 3, Sobkowicz,  Pardus,  Fiebich, AZS PWSZ Wa豚rzych 3-0( bramki Sobkowicz x 3) i Sokó Kolbuszowa Dolna 2-1(bramki  Sobkowicz, Hadelko). W efekcie znalaz造 si w czo這wej ósemce kraju, która w Cz瘰tochowie walczy豉 o medale.

Decyduj帷y turniej, do którego przyst徙i造 z zaliczon wygran z AZS-em Wa豚rzych, Opolanki rozpocz窸y rewelacyjnie. Pokona造 bowiem a 6-1 Gola Cz瘰tochowa (bramki: Sobkowicz 2, Suchanek, Hadelko, Pardus, Gogolin). W drugim meczu uleg造 jednak dru篡nie AZS-u Wroc豉w 0-2 i ostatecznie zaj窸y 2. miejsce.

To sprawi這, 瞠 w pó貨inale trafi造 na niepokonany w pierwszej grupie Medyk Konin. Obro鎍a tytu逝, "naszpikowany" reprezentantkami Polski wygra 2-0. Mimo pora磬i nasze dziewczyny, które musia造 sobie radzi bez Agaty Sobkowicz (kartki) i Karoliny Gogolin (kontuzja), nale篡 pochwali za ambitn walk i bardzo dobry wyst瘼.

Szansa na mistrzostwo przepad豉, ale w meczu o br您 Rolnik "rozbi造" KKP Bydgoszcz a 8-0 (bramki: Pardus 3, Sobkowicz 2, Hadelko, Czartoryska, Suchanek). Naszym pi趾arkom wychodzi這 wszystko, od pocz徠ku przewa瘸造, a wynik mówi sam za siebie.

Rolnik B. G這gówek w ca造m cyklu mistrzostw Polski reprezentowa造: Barbara Miszuda, Jessica Ludwiczak, Anna Suchanek, Beata Kiersztajn, Karolina Gogolin, Weronika Kauczor, Justyna Czech, Aneta Globisz, Agata Sobkowicz, Maria Hadelko, And瞠lika Bielska, Kinga Pardus, Kamila Kontny, Katarzyna Czartoryska, Emilia Tymkiewicz, Martyna Fiebich, Patrycja Reinwald, Natalia Samiczak, Paulina Ko這dziejek, Paulina Suchanek. Trener Stanis豉w Dyja.

Dodaj sw鎩 komentarz

Autor: Tre嗆:pozosta這 znak闚:

Najbli窺ze spotkanie

W najbli窺zym czasie zesp馧 nie rozgrywa 瘸dnego spotkania.

pi徠ek

鈔oda