statystyki szczegółowe

Aktualności

1 Liga Deszczowe Trzy Punkty z Widokiem

• autor: klausik, 2014-05-23 20:58

W sobotę 17 maja w Głogówku podopieczne Stanisława Dyji w Głogówku w strugach deszczu rozegrały kolejny mecz Ligowy z Widokiem Lublin. Już od pierwszych minut mimo nieprzyjemnych warunków atmosferycznych nasze zawodniczki groźnie zaatakowały .Świetną okazje już w 3 minucie spotkania miała Agata Sobkowicz jednak jej strzał poszybował nad bramką . Zaledwie kilka minut później nasze zawodniczki stanęły przed szansą objęcia prowadzenia lecz strzały Hadelko, Kasperskiej mijały światło bramki. Dopiero 12 minucie spotkania Emila Pawłowska przedarła się prawą stroną i zagrywa wzdłuż lini bramkowej,gdzie Maria Hadelko zdobywa bramkę i prowadzenie dla naszego zespołu. Trzy minuty później było już 2:0 strzał Ilony Sotor skutecznie dobija do pustej bramki Agata Sobkowicz.W odpowiedzi Piłkarki Widoku z rzutu wolnego zagroziły naszej bramce jednak na posterunku była Jessica Ludwiczak. W 17 minucie spotkania na indywidualną akcję zdecydowała się Agata Sobkowicz, która mijając szeregi obrony i bramkarkę gości zdobywa swoją drugą bramkę w meczu , w konsekwencji trzecią dla Rolnika Ambitnie grający zespół gości również stwarzał sobie dogodne sytuacje, jednak nie potrafił zdobyć bramki.Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie drużyną przeważająca był zespół gospodarzy , który to zdołał zdobyć dwie bramki. W 56 minucie spotkania po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Katarzyny Rudner i zamieszaniu podbramkowym ,Karolina Gogolin zdobywa swoja pierwszą bramkę w rozgrywkach I Ligii w obecnym sezonie podwyższając na 4:0. Kolejna akcja Daria Kasperska ,która wykorzystała dośrodkowanie Agaty Sobkowicz zdobywa swoja pierwsza bramkę w I lidze Kobiet w barwach Rolnika, który zasłużenie wygrał z drużyna Widok Lublin 5:0

Lks Rolnik B. Głogówek- Widok Lublin 5:0