statystyki szczegółowe

Aktualności

2L Cenne Punkty w Bytomiu. Debiut Koptoń

• autor: klausik, 2014-05-15 19:00

W niedziele 11 maja rezerwy Rolnika B. Głogówek w wyjazdowym meczu pokonały piłkarki TS Polonia Bytom 0:3 i z kompletem punktów wróciły do Głogówka. Początek Spotkania to przewaga drużyny gospodarzy ,które raz po raz groźnie atakowały nasza bramkę na nasze szczęście gospodyniom brakowało wykończenia akcji. Więcej szczęścia miały nasze zawodniczki ,które w 26. minucie wyprowadziły szybką kontrę- dalekie zagranie do Kingi Pardus ,która w sytuacji sam na sam przelobowała bramkarkę Polonii zdobywając pierwsza bramkę dla naszego zespołu.Do końca połowy wynik nie uległ zmianie Po zmianie stron mecz się zaostrzył o czym mówi duża ilość żółtych kartek 3 dla gospodyń jedna dla naszego zespołu. Jednak konsekwentnie grający nasz zespół w 58 minucie zdobywa drugą bramkę po rozegraniu z rzutu rożnego i zamieszaniu podbramkowym ,Barbara Miszuda z bliskiej odległości pokonuje bramkarkę Polonii zdobywając swoją pierwsza bramkę w rozgrywkach II Ligi. W 60 minucie w rozgrywkach II ligi zadebiutowała Natalia Koptoń, która zastąpiła Kapitankę drużyny Barbarę Kołodziejską. Chwilę później debiutantka była blisko strzelenia bramki jednak piłka po jej strzale minimalnie minęła światło bramki. W odpowiedzi Polonia groźnie zaatakowała jednak na posterunku była Ludwiczak . W 78 minucie spotkania w naszym zespole nastąpiła zmiana za Sandrę Kampka wprowadzona do gry została Małgorzata Bieńkowska. Zaledwie 4 minuty później Kinga Pardus zagrywa do Aleksandry Dubiel ,która podwyższa wynik na 0:3. W 86 minucie następuje kolejna zmiana za Kingę Pardus wprowadzona została Dominika Kiełtyka. Wynik do końca nie uległ zmianie.