Rolnik B.Głogówek - strona oficjalna

Strona klubowa

Opolskie

 

 

Fan Page LKS Rolnik

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 191, wczoraj: 277
ogółem: 3 000 019

statystyki szczegółowe

Aktualności

Powołanie dla Natali Koptoń

  • autor: klausik, 2014-04-15 22:49

Miło nam poinformować, że selekcjoner Reprezentacji Polski U 15 Marcin Kasprowicz powołał Natalię Koptoń na  zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się które odbędzie się w dniach od 25.04 do 29.04.2014 r. w Gutowie Małym   serdecznie Gratulujemy.

1. Janik Wiktoria - Medyk Konin
2. Damps Julia - Gosrit Luzino
3. Sutkowska Patrycja - Medyk Konin
4. Helińska Weronika - Medyk Konin
5. Gugała Daria - KKP Bydgoszcz
6. Koptoń Natalia - LKS Rolnik Biedrzychowice Głogówek
7. Materek Alicja - MUKS Praga Warszawa
8. Laszczka Kinga - MUKS Praga Warszawa
9. Sirant Olga - Sztorm AWFiS Gdańsk
10. Czyżewska Adriana - TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
11. Śmigielska Aleksandra - TSG Ahlten (Niemcy)
12. Stasiak Aleksandra - UKS Stoper Poznań
13. Jessica Pluta - UKS Tygryski Świetochłowice
14. Bosak Anita- GLKS Niwa Łomazy
15. Malka Aleksandra - UKS Bielawianka Bielawa
16. Szałańska Marcelina - KKP Bydgoszcz
17. Kowalczyk Julia - Darbor Bolesławice
18. Płotek Karolina - Gosrit Luzino
- See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/powolana-kadra-u-15-na-zgrupowanie_1449#middlecontent
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że na zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji Polski kobiet U -15, które odbędzie się w dniach od 25.04 do 29.04.2014 r. w Gutowie Małym (Centrum Piłkarskie „Ptak”) powołane zostały następujące zawodniczki:

1. Janik Wiktoria - Medyk Konin
2. Damps Julia - Gosrit Luzino
3. Sutkowska Patrycja - Medyk Konin
4. Helińska Weronika - Medyk Konin
5. Gugała Daria - KKP Bydgoszcz
6. Koptoń Natalia - LKS Rolnik Biedrzychowice Głogówek
7. Materek Alicja - MUKS Praga Warszawa
8. Laszczka Kinga - MUKS Praga Warszawa
9. Sirant Olga - Sztorm AWFiS Gdańsk
10. Czyżewska Adriana - TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
11. Śmigielska Aleksandra - TSG Ahlten (Niemcy)
12. Stasiak Aleksandra - UKS Stoper Poznań
13. Jessica Pluta - UKS Tygryski Świetochłowice
14. Bosak Anita- GLKS Niwa Łomazy
15. Malka Aleksandra - UKS Bielawianka Bielawa
16. Szałańska Marcelina - KKP Bydgoszcz
17. Kowalczyk Julia - Darbor Bolesławice
18. Płotek Karolina - Gosrit Luzino

Lista rezerwowa:

1. Arkuszewska Weronika - KKP Bydgoszcz
2. Seńkow Zuzanna - Piomarco AFC Kościan
3. Ciechanowska Patrycja - Medyk Konin
4. Rosiak Adrianna - KKP Stomil Olsztyn
5. Topa Karolina - LKS Respekt Myślenice
6. Cymbała Weronika - Zagłębie Lubin S.A.
7. Filipczak Paulina - UKS SMS Łódź
- See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/powolana-kadra-u-15-na-zgrupowanie_1449#middlecontent
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że na zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji Polski kobiet U -15, które odbędzie się w dniach od 25.04 do 29.04.2014 r. w Gutowie Małym (Centrum Piłkarskie „Ptak”) powołane zostały następujące zawodniczki:

1. Janik Wiktoria - Medyk Konin
2. Damps Julia - Gosrit Luzino
3. Sutkowska Patrycja - Medyk Konin
4. Helińska Weronika - Medyk Konin
5. Gugała Daria - KKP Bydgoszcz
6. Koptoń Natalia - LKS Rolnik Biedrzychowice Głogówek
7. Materek Alicja - MUKS Praga Warszawa
8. Laszczka Kinga - MUKS Praga Warszawa
9. Sirant Olga - Sztorm AWFiS Gdańsk
10. Czyżewska Adriana - TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
11. Śmigielska Aleksandra - TSG Ahlten (Niemcy)
12. Stasiak Aleksandra - UKS Stoper Poznań
13. Jessica Pluta - UKS Tygryski Świetochłowice
14. Bosak Anita- GLKS Niwa Łomazy
15. Malka Aleksandra - UKS Bielawianka Bielawa
16. Szałańska Marcelina - KKP Bydgoszcz
17. Kowalczyk Julia - Darbor Bolesławice
18. Płotek Karolina - Gosrit Luzino

Lista rezerwowa:

1. Arkuszewska Weronika - KKP Bydgoszcz
2. Seńkow Zuzanna - Piomarco AFC Kościan
3. Ciechanowska Patrycja - Medyk Konin
4. Rosiak Adrianna - KKP Stomil Olsztyn
5. Topa Karolina - LKS Respekt Myślenice
6. Cymbała Weronika - Zagłębie Lubin S.A.
7. Filipczak Paulina - UKS SMS Łódź
- See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/powolana-kadra-u-15-na-zgrupowanie_1449#middlecontent
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że na zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji Polski kobiet U -15, które odbędzie się w dniach od 25.04 do 29.04.2014 r. w Gutowie Małym (Centrum Piłkarskie „Ptak”) powołane zostały następujące zawodniczki:

1. Janik Wiktoria - Medyk Konin
2. Damps Julia - Gosrit Luzino
3. Sutkowska Patrycja - Medyk Konin
4. Helińska Weronika - Medyk Konin
5. Gugała Daria - KKP Bydgoszcz
6. Koptoń Natalia - LKS Rolnik Biedrzychowice Głogówek
7. Materek Alicja - MUKS Praga Warszawa
8. Laszczka Kinga - MUKS Praga Warszawa
9. Sirant Olga - Sztorm AWFiS Gdańsk
10. Czyżewska Adriana - TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
11. Śmigielska Aleksandra - TSG Ahlten (Niemcy)
12. Stasiak Aleksandra - UKS Stoper Poznań
13. Jessica Pluta - UKS Tygryski Świetochłowice
14. Bosak Anita- GLKS Niwa Łomazy
15. Malka Aleksandra - UKS Bielawianka Bielawa
16. Szałańska Marcelina - KKP Bydgoszcz
17. Kowalczyk Julia - Darbor Bolesławice
18. Płotek Karolina - Gosrit Luzino

Lista rezerwowa:

1. Arkuszewska Weronika - KKP Bydgoszcz
2. Seńkow Zuzanna - Piomarco AFC Kościan
3. Ciechanowska Patrycja - Medyk Konin
4. Rosiak Adrianna - KKP Stomil Olsztyn
5. Topa Karolina - LKS Respekt Myślenice
6. Cymbała Weronika - Zagłębie Lubin S.A.
7. Filipczak Paulina - UKS SMS Łódź
- See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/powolana-kadra-u-15-na-zgrupowanie_1449#middlecontent
Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że na zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji Polski kobiet U -15, które odbędzie się w dniach od 25.04 do 29.04.2014 r. w Gutowie Małym (Centrum Piłkarskie „Ptak”) powołane zostały następujące zawodniczki:

1. Janik Wiktoria - Medyk Konin
2. Damps Julia - Gosrit Luzino
3. Sutkowska Patrycja - Medyk Konin
4. Helińska Weronika - Medyk Konin
5. Gugała Daria - KKP Bydgoszcz
6. Koptoń Natalia - LKS Rolnik Biedrzychowice Głogówek
7. Materek Alicja - MUKS Praga Warszawa
8. Laszczka Kinga - MUKS Praga Warszawa
9. Sirant Olga - Sztorm AWFiS Gdańsk
10. Czyżewska Adriana - TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski
11. Śmigielska Aleksandra - TSG Ahlten (Niemcy)
12. Stasiak Aleksandra - UKS Stoper Poznań
13. Jessica Pluta - UKS Tygryski Świetochłowice
14. Bosak Anita- GLKS Niwa Łomazy
15. Malka Aleksandra - UKS Bielawianka Bielawa
16. Szałańska Marcelina - KKP Bydgoszcz
17. Kowalczyk Julia - Darbor Bolesławice
18. Płotek Karolina - Gosrit Luzino

Lista rezerwowa:

1. Arkuszewska Weronika - KKP Bydgoszcz
2. Seńkow Zuzanna - Piomarco AFC Kościan
3. Ciechanowska Patrycja - Medyk Konin
4. Rosiak Adrianna - KKP Stomil Olsztyn
5. Topa Karolina - LKS Respekt Myślenice
6. Cymbała Weronika - Zagłębie Lubin S.A.
7. Filipczak Paulina - UKS SMS Łódź
- See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/powolana-kadra-u-15-na-zgrupowanie_1449#middlecontent

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [735]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

14

12-2017

czwartek

15

12-2017

piątek

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

środa