statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka z Vice liderem

• autor: klausik, 2014-04-15 22:32

W niedziele Piłkarki Rolnika II B. Głogówek podejmowały w Głogówku drużynę KKS Zabrze, która to zajmuje 2 miejsce w Tabeli. Niestety pechowa dla naszego zespołu okazałą się 2 minuta spotkania, w której to Dominika Kiełtyka niefortunnie umieszcza piłkę w naszej bramce strzeżonej przez Jessicę Ludwiczak. Po 26 min drużyna Gości prowadziła już 2:0. Po zmianie stron już 47 minucie meczu Beata Kiersztajn zdobywa swoją urodzinową bramkę kontaktową. W drugiej części spotkania nasze zawodniczki miały przewagę stwarzały sobie wyśmienite okazje do wyrównania .Jednak bramkarka gości w tym dniu była bardzo czujna broniąc mocne strzały Pardus i Dubiel. Niestety nie udało się naszym zawodniczkom w konfrontacji z vice liderem osiągnąć korzystny wynik jednak naszym piłkarkom należą się brawa w szczególności za bardzo dobrą grę w drugiej połowie,.

Skład:Ludwiczak- Stroka( Pardus 46), Kiełtyka ( KIersztajn 30( Suchanek 50), Miszuda, Czech, Duda, Gogolin ( Globisz 46), Kołodziejska ( Jędrzejewska 70), Kampka, Ejzel, Dubiel