Aktualności

Trzy punkty zostają w Głogówku Hat-trik Anny Wójcik i Darii...

• autor: klausik, 2014-03-22 22:42
Trzy punkty zostają w Głogówku Hat-trik Anny Wójcik i Darii Kasperskiej

W sobotę Piłkarski Rb. Kocur Głogówek pokonały ubiegłorocznego Vice Mistrza Polski Futsalu Kobiet zespół Kresowiak Orion Siemiatycze 11:1.

Początek spotkania nie wskazywał na tak wysoki wynik końcowy ,gdyż od pierwszych minut drużyna przyjezdna ostro atakowała próbując przechwycić piłkę już na naszej połowie. Jednak to naszej drużynie udało się zdobyć pierwszą bramkę .Agata Sobkowicz zagrywa do Anny Wójcik, która umieszcza piłkę w bramce Orionu. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 10 minuty wtedy to świetna akcja Sotor -Sobkowicz -Sotor na bramkę zamieniła Anna Wójcik. Minute później goście byli blisko zdobycia kontaktowej bramki ,jednak świetną interwencją popisała się Marlena Miadzielec w sytuacji sam na sam. W 12 minucie padła kolejna bramka w Głogowieckej Hali ,Magdalena Wojcik wprowadziła piłkę z rzutu autowego, którą niefortunnie do własnej bramki wbiła Wasilewska. W 17 min Anna Wójcik zdobywa Hat-trik po zagraniu Agaty Sobkowicz. Minutę później pierwszą bramkę w barwach LKS RB Kocur Głogówek po indywidualnej akcji ,a zarazem piątą dla naszego zespołu zdobywa Daria Kasperska. Do przerwy honorową bramkę zdobyli także goście z rzutu karnego podyktowanego za rękę w polu karnym na listę strzelczyń dla Siemiatycz wpisała się Zuzanna Nikisz. Po zmianie stron piłkarki z Głogówka zdobywały kolejne bramki i tak w 21 Magdalena Wojcik zaledwie pół minuty później pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyła liderująca w klasyfikacji strzelczyń Agata Sobkowicz. Ta sama zawodniczka w 25 minucie spotkania po asyście Ilony Sotor mijając trzy zawodniczki gości i mocnym strzałem zdobywa 8 bramkę. Pechowa dla naszego zespołu okazała się 29 minuta spotkania gdzie za faul taktyczny na Monice Ziółkowskiej czerwoną kartkę otrzymała Monika Stroka. Przez dwie minuty nasz zespół grał w osłabieniu jednak gry w przewadze nie potrafiła wykorzystać drużyna Gości. W 33 minucie spotkania świetna interwencją popisała się Marlena Miadzielec wybijając strzał Moniki Żółkowskiej na rzut rożny. To było tyle na co było stać drużynę przyjezdnych z biegiem czasu traciła ona już siły, a do głosu dochodziły nasze zawodniczki, które zdobyły jeszcze 3 bramki jedną Ilona Sotor ,a Hat-tika uzupełnia Daria Kasperska. Zatem Piłkarki Głogówka po grze zespołowej pokonały wysoko ubiegłorocznego Vice mistrza Polski. I nadal są w grze w walce srebrny medal do końca ligi pozostały jeszcze trzy spotkania z Promarco Kościan, Uam Poznań oraz UJ Kraków. Dzięki wczorajszemu zwycięstwu drużyna UJ Kraków zapewniła sobie już tytuł Mistrzowski gratulujemy. Ciekawie zapowiada się walką o pozostałe medale. Zapraszamy na  mecze naszego zespołu już kolejny odbędzie się w niedziele 30.03.2014 o godzinie 15 w Głogówku nasze dziewczyny podejmować będą zaprzyjaźniony zespół Piomarco Kościan

LKS Rb. Kocur Głogówek- Kresowiak Orion Siemiatycze 11:1

1:0 Anna Wójcik 1:23

2:0 Anna Wójcik 10:45

3:0 Magdalena Wojcik 12:01

4:0 Anna Wójcik 17:04

5:0 Daria Kasperska 18:55

5:1 Zuzanna Nikisz 19:11

6:1 Magdalena Wojcik 21:38