Wyjazdowa Wygrana

• autor: klausik, 2014-02-24 23:24

W sobotę piłkarki LKS RB. Kocur Głogówek udały się do Gniezna na kolejny mecz ligowy o mistrzostwo Ekstraligi Futsalu. Początek spotkania rozpoczął się pechowo dla naszej drużyny, gdyż już w 58 sekundzie meczu gospodynie za sprawą Alicji Zając wychodzą na prowadzenie po dobrym rozegraniu z rzutu rożnego. Po stracie bramki nasze zawodniczki stwarzały sobie coraz lepsze okazje do wyrównania, jednak dobra gra taktyczna Medanu nie pozwalała nam na to. Dopiero w 8 minucie spotkania Agata Sobkowicz doprowadza do remisu. Mecz się ożywił ,obie strony dążyły do podwyższenia wyniku mając ku temu dobre okazje .Jednak świetnie dysponowana tego dnia Agata Sobkowicz do przerwy strzela jeszcze dwie bramki. W 14 minucie spotkania po zagraniu Ilony Sotor dolnym strzałem pokonuje bramkarkę Medanu. Z kolei w 18 minucie spotkania koronkowa akcja Rolnika Wójcik- Sobkowicz- Wójcik- Pawłowska i skuteczną dobitką zakończyła Agata Sobkowicz. Zatem do przerwy nasze zawodniczki prowadziły 1:3. Po zmianie stron Agata Sobkowicz pięknym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego egzekwowanego z lewej strony boiska podwyższyła na 1:4. Minutę później Natalia Michalska zdobywa druga bramkę dla miejscowych. Zaledwie 120 sekund później Marlena Miadzielec świetną interwencją w sytuacji sam na sam powstrzymuje Alicję Zając. W odpowiedzi Maria Hadelko po szybkim zagraniu naszej bramkarki pokonuje Aleksandrę Blige,. W tej samej minucie Agata Sobkowicz po indywidualnej akcji kolejnym ładnym strzałem tym razem z lewego skrzydła podwyższa wynik na 2:6 . Ambitnie grająca drużyna gospodarzy w 31 minucie zdobywa trzecią bramkę po skuteczniej dobitce Patrycji Marcinkowskiej. Nasze dziewczyny jednak kolejny raz szybko odpowiedziały, Ilona Sotor wykorzystuje zagranie Anny Wójcik i podwyższyła na 3:7. W 35. Minucie kolejna świetna akcja naszych dziewczyn ,gdzie Maria Hadelko zagrywa do niepilnowanej Agaty Sobkowicz, która posłała piłkę pod poprzeczkę gnieźnieńskiej bramki. Festiwal Strzelecki w Gnieźnieńskiej hali zakończyła jednak Violetta Biegańska wykorzystując w 36 minucie przedłużony rzut karny ustalają wynik 4:8 jednak w liczeniu fauli nie popisali się sędziowie sobotniego spotkania. Piłkarki LKS RB Kocur Głogówek po dobrym meczu pokonały ambitnie grające zawodniczki Medanu, dzięki czym umocniły się na trzecim miejscu ligowej tabeli.

Medan Gniezno - LKS Rb. Kocur Głogówek 4: 8 (1:3)
Bramki :
1:0 Alicja Zając 0:58
1:1 Agata Sobkowicz 8:05
1:2 Agata Sobkowicz 14:07
1:3 Agata Sobkowicz 18:36
1:4 Agata Sobkowicz 23: 56
2:4 Natalia Michalska 24:23
2:5 Maria Hadelko 27:22
2:6 Agata Sobkowicz 27:38
3:6 Patrycja Marcinkowska 31:17
3:7 Ilona Sotor 31:48