Rolnik B.Głogówek - strona oficjalna

Strona klubowa

Opolskie

 

 

Fan Page LKS Rolnik

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 288, wczoraj: 555
ogółem: 3 000 900

statystyki szczegółowe

Aktualno¶ci

II i III miejsce Rolnika

  • autor: klausik, 2014-01-06 20:58

Dzi¶ w Głogówku odbyły się Halowe mistrzostwa seniorek w których to Rolnik I zaj±ł II miejsce natomiast Rolnik II odnotował III miejsce. Halowym Mistrzem Województwa została drużyna ULKS Bogdańczowice. Gratulujemy

Poniżej prezentujemy wyniki mistrzostw

Grupa A                                                           

LKS Rolnik B. Głogówek I

TS Chemik K- KoĽle II

Kadra Opolszczyzny

A1- A2  LKS Rolnik B. Głogówek I – TS Chemik K- KoĽle II 10:1 (3:0)

A2- A3  TS Chemik K- KoĽle II - Kadra Opolszczyzny 0:7(0:0)

A3- A1 Kadra Opolszczyzny - LKS Rolnik B. Głogówek I 0:8 ( 0:3)

Tabela Gr A

LKS Rolnik B. Głogówek 6 pkt 18:1

Kadra Opolszczyzny    3 pkt 7;8

TS Chemik K – KoĽle II 0 1:17

Grupa B

ULKS Bogdańczowice

TS Chemik K – KoĽle I

LKS Rolnik B, Głogówek II

B1- B2  ULKS Bogdańczowice – TS Chemik K – KoĽle I 5:0 (4:0)

B2- B3 TS Chemik K – KoĽle I - LKS Rolnik B, Głogówek II 3:4 (2:2)

B3- B1  LKS Rolnik B, Głogówek II - ULKS Bogdańczowice 2:2 (2:1)

Tabela B

ULKS Bogdańczowice 4 pkt 7:2

LKS Rolnik B. Głogówek 4 pkt 6;5

TS Chemik K – KoĽle I  0 pkt 3;9

Półfinały

A1- B2 LKS Rolnik B. Głogówek I- LKS Rolnik B, Głogówek II 7:0 (3:0

B1-A2 ULKS Bogdańczowice- Kadra Opolszczyzny 4:1 (2:1)

Mecz o  V miejsce

A3 – B3 TS Chemik K- KoĽle I - TS Chemik K- KoĽle II 1:1 K 2:1

Mecz o III miejsce

LKS Rolnik B. Głogówek II - Kadra Opolszczyzny 1:0(1:0)

Mecz o I miejsce

LKS Rolnik B. Głogówek I- ULKS Bogdańczowice 0:2 (0:1)

Klasyfikacja Końcowa

1 ULKS Bogdańczowice

2 LKS Rolnik B. Głogówek I

3 LKS Rolnik B. Głogówek II

4. Kadra Opolszczyzny

5. TS Chemik K- KoĽle I

6 TS Chemik K – KoĽle II

Wyróżnione  Zawodniczki ;

1 ULKS Bogdańczowice – Teresa Kaczerewska

2 LKS Rolnik B. Głogówek I – Agata Sobkowicz

3 LKS Rolnik B. Głogówek II- Barbara Kołodziejska

4. Kadra Opolszczyzny- Natalia Lipka

5. TS Chemik K- KoĽle I- Patrycja Szczotka

6 TS Chemik K – KoĽle II- Daria Stanisławska

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [489]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Tre¶ć:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Kalendarium

16

12-2017

sobota

17

12-2017

niedziela

18

12-2017

pon.

19

12-2017

wtorek

20

12-2017

¶roda

21

12-2017

czwartek

22

12-2017

pi±tek